„Miłość po miłości” – Odcinek 20: Próba gwałtu

W 20. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Raquel zostaje zgwałcona przez pracowników firmy. Emisja 22 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Godoy uświadamia Raquel, Santiaga i Myriam, że tuż po wypadku Damián był przytomny i zadzwonił pod 911. Uprzedza również obie rodziny, Kaplanów i Alvaradów, że policja będzie im się bacznie przyglądała. Myriam prosi prokuratora Rotha, żeby zakazał Raquel odwiedzania męża i rzuca na nią podejrzenia w obecności Santiaga. Antonio czuje się napierany przez Rotha. Sam naciska na Godoya, żeby czym prędzej znalazł winnego wypadku.

Nicolás umawia się z Míą. Federico coraz bardziej interesuje się Luz. Raquel i Myriam sprzeczają się w siedzibie firmy. Raquel jest zdeterminowana do pozostania na swoim stanowisku. Andrés stara się przypodobać ciotce, ale jednocześnie oferuje swoje wsparcie Raquel. Godoy prześwietla Carcamo. Zdumiewa się, gdy trafia na ślad Bebo. Raquel zaszywa się w firmie. Rozmyśla nad przeszłością i próbuje utopić smutki w alkoholu. Dwóch pracowników wykorzystuje jej stan, by ją zgwałacić. Andrés wraca do fabryki po Raquel.

W przeszłości. Mía zachowuje kompromitujące zdjęcie ojca z Caroliną. Nicolás, Federico i Carcamo wdają się w bójkę w burdelu. Ten ostatni trafia do aresztu. Santiago dowiaduje się o wszystkim. Raquel namawia Carolinę, żeby powiedziała Santiagowi o ciąży. Ona idzie za jej radą i przekazuje nowinę mężowi w fabryce w obecności wszystkich pracowników. Santiago jest nią podekscytowany i prosi Damiána, żeby został ojcem chrzestnym jego przyszłego syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.