„Miłość po miłości” – Odcinek 19: Wezwanie na ratunek

W 19. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Godoy prezentuje Raquel i Santiagowi nagranie z centrali 911. Emisja 21 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Vicente odkrywa, że Raquel i Santiago są uzbrojeni. Postanawia odebrać im pistolet przy użyciu siły. Federico angażuje się do pracy przy hodowli ryb. Poznaje tam Luz, która szybko wpada mu w oko. Ukrywa przed nią fakt, że jest synem właściciela. Myriam zamierz wtrącić Raquel i Santiaga do więzienia. Laura podsuwa Godoyowi swoją teorię na temat wypadku – jego sprawca wiedział o romansie Caroliny i Damiána i zapragnął się zemścić.

Vicente zgłasza na posterunku policji, że Santiago jest winny śmierci jego siostry. Myriam żąda całodobowej ochrony dla swojego syna. Naskakuje na Raquel i Santiaga, gdy zjawiają się w szpitalu. Godoy dzieli się z rodziną Damiána zdobytymi informacji i przedstawia nagranie z centrali 911.

W przeszłości. Carolina i Damián spędzają romantyczne chwile w domku na wyspie. Lola i Juan zbliżają się do siebie, podobnie jak Mía i Catalina. Raquel cierpi z powodu skłonności seksualnych swojej córki. Carcamo zabiera Federica i Nicolása do burdelu. Zostają wplątani w niebezpieczną sytuację z pijanym policjantem. Po powrocie z podróży Mía znajduje wspólne zdjęcie Caroliny i Damiána.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.