„Miłość po miłości” – Odcinek 16: Nowa poszlaka

W 16. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Antonio odkrywa kolejną niewiadomą wokół wypadku Caroliny i Damiána. Emisja 18 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Antonio odkrywa, że Damián dzwonił pod 911 kilka minut po wypadku – to rodzi kolejne pytania o wydarzenia z owej fatalnej nocy. Godoy obawia się stracić żonę, której życie zawisło na włosku po tym jak połknęła połowę zawartości butelki ze środkami nasennymi. Namawia ją, żeby wróciła do pisania bloga. Mía robi się zazdrosna, gdy widzi Nica w towarzystwie Aliny. Myriam dowiaduje się, że Santiago pomaga Raquel finansowo.

Między Raquel a Cynthią wywiązuje się zażarta kłótnia. Raquel wychodzi z domu bez słowa. Juan próbuje utrzymać Lolę na dystans. Santiago wyrusza na poszukiwania Raquel. Jovita sugeruje mu, że kobieta wybrała się z wizytą do Damiána. W zakładzie rybnym rozlega się dźwięk alarmu. Azucena zawiadamia Andrésa o kradzieży. Wszystko wskazuje na to, że dokonała jej Raquel.

W przeszłości. Carolina wpada w panikę, gdy wyrzucony test ciążowy znika z kosza na śmieci i trafia do rąk Nicolása. Wymyśla na poczekaniu wymówkę, aby uśpić jego ciekawość. Małżeństwo Alvarado wyjeżdża do lasu na zaproszenie małżeństwa Kaplan. Carolina denerwuje się, kiedy Santiago chce się z nią kochać – krępuje się z powodu obecności Damiána. Nicolás obmyśla plan zbliżenia się do Míi. Damián zwabia Carolinę w ustronne miejsce i uprawiają seks.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.