Pablo Montero wydalony z “Mi corazón es tuyo”

Cierpliwość ma swoje granice. Jak podaje TVNotas, przekonał się o tym Pablo Montero. Aktor został zwolniony przez Juana Osorio, producenta

Cierpliwość ma swoje granice. Jak podaje TVNotas, przekonał się o tym Pablo Montero. Aktor został zwolniony przez Juana Osorio, producenta telenoweli “Mi corazón es tuyo”, w którym aktor grał jedną z głównych rol, za naganne zachowanie. Skłonności do pociągania z butelki, notoryczne spóźnienia, nieprzykładanie się do pracy i chimery aktora w końcu musiały zostać ukrócone.

Osorio nie zwlekał długo z decyzją i już kilka tygodni temu postawił kropkę nad i. Producent zmobilizował scenarzystów, żeby wprowadzili pilne zmiany w scenariuszu i uśmiercili bohatera granego przez Montero: Diego upija się i przyjeżdża po Anę (Silvia Navarro), urządza jej scenę zazdrości, po której wsiada na motocykl, odjeżdża i ma wypadek. Ostatnie sceny z udziałem aktora zostały nagrane w niedzielę w kilka godzin. Wciąż nie wiadomo jaki aktor zajmie miejsce kontrkandydata dla Fernanda (Jorge Salinas) o względy Any.

Diego, jadący na motorze, uderza w samochód i ulega śmiertelnemu wypadkowi (fot. TV Notas)
Diego, jadący na motorze, uderza w samochód i ulega śmiertelnemu wypadkowi (fot. TVNotas)

Telenowela “Mi corazón es tuyo” jest najlepiej oglądaną telenowelą w Meksyku i Stanach Zjednoczonych, gdzie gromadzi przed telewizorami prawie 4 miliony widzów.Comments

 1. w polsce komedie nie sa lubiane wiec na pewno nie puszcza

 2. nie został wyrzucony tylko nauczkę dostał od producenta i jeszcze jedna szanse wypadek będzie ale najprawdopodobniej postać grana przez Monteto przeżyje

 3. Jak na pijanego i niefrasobliwego aktora, to jego gra w telenoweli wypadała świetnie. Nie było widać, ze się nie przykłada do pracy :) Ogólnie szkoda, że alkohol tak bardzo wpływa na jego życie. Oby w porę zauważył jak bardzo sobie szkodzi :(

 4. Fajny aktor i piosenkarz z Pabla szkoda że odwala takie numery.Mogliby zacząć u nas puszczać telekomedie myślę że Porque el amor manda i właśnie Mi corazon es tuyo byłyby chętnie oglądane:-)

 5. ale duża oglądalność :) BRAWO , BRAWO

 6. Cieszę się, że telenowela, w której bierze udział Sylwia jest bardzo popularna! :)

 7. mam nadzieje ze bd w polsce z wielka checia ogladne ta telenowele bo uwielbiam te dzieciaki najslodsza jest mala luz i lubie silvie bo jest najlepsza aktorka i protka .

 8. Mam nadzieje że bedzie w Polsce emitowana ta telenowela :)

 9. I dobrze bo nie przepadałam za nim jako za aktorem chociaż powiem że z S

  1. chociaż powiem że z dorównywał Silvii w grze aktorskiej… Nie wiedziałam, że leciał sobie w kulki na planie jednak dobrze, że Osorio go wyrzucił bo to znaczy że nawet taki “gwiazdor” musi przykładać się do pracy tak jak wszyscy!!!

   1. Już na planie “Que Bonito Amor” sprawiał problemy swoim zachowaniem,ale widocznie Salvador Mejia miał do niego dużą cierpliwość-cierpliwości której natomiast zabrakło Juanowi Osorio.
    Ale dobrze że ktoś w końcu ukrócił jego nonszalanckie zachowanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.