„Z miłości do dziecka” – Odcinek 74: Nieudany plan

W 74. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Elena zostaje posądzona o próbę uprowadzenia syna i sfałszowanie dokumentów. Emisja we wtorek 18 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ernesto fotografuje bilety lotnicze oraz zezwolenie na opuszczenie kraju z jego podpisem sfałszowanym przez Horacia. Pedro i Elena spotykają się w hotelu. Snują plany na temat wspólnego życia w Los Angeles. Gina proponuje Agustínowi, że z nim zamieszka pod warunkiem, że wyrzuci Rosę. Nelson jest zaskoczony zmianą nastawienia Giny do córki. Pedro wyznaje matce, że jest szczęśliwy, bo już niedługo będzie mógł ułożyć sobie życie z Eleną i Nicolasem.

Rosa wyznaje Samuelowi, że go kocha i całuje go. Agustín robi się zazdrosny, gdy Rosa mówi mu, że kochała się z Samuelem. Gina oznajmia ojcu, że postanowiła zamieszkać z Agustínem. Elena i Nicolás jadą na lotnisko. Gdy ustawiają się w kolejkę przed wejściem do samolotu do Los Angeles, zjawia się Ernesto w otoczeniu policji, aby ją zatrzymać pod zarzutem próby uprowadzenia jego syna. Ernesto nakazuje policjantom zatrzymać także Pedra, którego przedstawia jako wspólnika Eleny. Nicolás wypomina ojcu, że widział go całującego się z ciotką Irene, ale mężczyzna temu zaprzecza.

Andrea policzkuje Irene. Czyni jej wyrzuty z powodu romansu z Ernestem. Elena zostaje przewieziona na komisariat. Irene cieszy się na wieść, że jej siostra trafiła za kratki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.