„Z miłości do dziecka” – Odcinek 82: Zwycięzcy i przegrani

W ostatnim odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Erenesto zostaje skazany. Pedro wygrywa w konkursie. Emisja w piątek 28 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Pedro i Elena wspominają okoliczności w jakich się w poznali. Nelson i Agustín nie mogą uwierzyć, że Gina opuściła własną córkę i uciekła z kochankiem. Irene zostaje uznana za wspólniczkę Ernesta i zatrzymana. Nelson przekonuje się, że Agustín jest dobrym mężczyzną; nazywa go synem, którego zawsze chciał mieć. Ernesto wędruje samotnie przez pola, aż w końcu traci przytomność ze zmęczenia i odwodnienia. Znajduje go przechodzący opodal mężczyzna i zabiera do swojego domu, po czym wzywa policję.

Nelson odkrywa, że został okradziony przez córkę. Przed ucieczką Gina przywłaszczyła sobie wszystkie jego pieniądze. Ernesto zostaje zatrzymany i trafia do aresztu. Pragnie zobaczyć się z synem. Elena odwiedza go, aby uprzedzić, że nie spełni jego prośby. Pragnie ukryć przed synem fakt, że jego adopcyjny ojciec skończył w więzieniu. Pedro obiecuje Nicolasowi, że zamieszkają razem i będą rodziną. Gina posyła Carlosa do apteki i wręcza swoją kartę kredytową. Kochanek już nie wraca.

Agustín oświadcza się Rosie i zostaje przyjęty. Samuel zajmuje pierwsze miejsce w konkursie. Elena wyznaje Pedrowi, że spodziewa się dziecka. Andrea i Horacio odbierają Irene z aresztu. Kobieta prosi rodziców o przebaczenie za wyrządzone krzywdy. Postanawia się zrehabilitować i wyjechać na wolontariat do Chiapas. Gina pracuje jako pomywaczka w restauracji w Los Aneles. Ernesto zostaje skazany na czterdzieści lat i jeden dzień pozbawienia wolności. Pedro wygrywa konkurs dla projektantów samochodów we Włoszech. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaComments

  1. Hej wiadomo już jaką telenowele wyemituje TV4 po tej co teraz leciała ?
    Czy są macie jakieś informacje ?

    1. Tak, mamy. Nie wyemituje żadnej :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.