„Z miłości do dziecka” – Odcinek 79: Rozpad rodziny

W 79. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pracownik socjalny odbiera Nicolasa jego adopcyjnym rodzicom. Emisja we wtorek 25 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena zabiera z domu swoje rzeczy pod nieobecność Ernesta. Nelson proponuje Ginie pracę w warsztacie. Nico dzwoni do Pedra, aby powiedzieć mu o wizycie Ernesta. Chłopiec obawia się, że ojciec zechce zabrać go ze sobą. Pedro próbuje uspokoić syna. Ernesto chce przekonać lekarza, aby nie zezwalał nikomu na odwiedzanie Nicolasa. Doktor Vega postanawia w pierwszej kolejności zabronić wizyt samemu Ernestowi, którego obecność szkodzi Nicolasowi.

Nico cieszy się ze spotkania z matką. Mówi jej, że ojciec chciał ją zamknąć w więzieniu, żeby ożenić się z Irene. Elena nie chce, aby jej syn żywił nienawiść do Ernesta. Namawia go, żeby zapamiętał dobre chwile, które spędził razem z ojcem. Wyniki badań uspokajają doktora Vegę – życiu chłopca nic nie zagraża. Ernesto złości się, gdy Irene zjawia się w szpitalu. Nakazuje jej wracać do domu ze względu na Elenę. Elena policzkuje Irene. Uważa, że ona i Ernesto ponoszą winę za ucieczkę Nicolasa i nie zamierza im tego wybaczyć.

Ernesto i Elena zostają pozbawieni prawa do opieki nad Nicolasem. Chłopiec ma zostać przewieziony do ośrodka, gdzie będzie przebywał do czasu aż sąd zadecyduje o jego losie. Gina odkrywa, że warsztat ojca przynosi spore dochody. Elena wyjaśnia Nicolasowi, dlaczego nie mogą być razem. Obiecuje, że wkrótce to się zmieni. Andrea odkrywa, że wychowała Irenę na złą osobę. Samuel zrywa z Rosą. Komendant Robles próbuje wzbudzić zazdrość Inés. Carlos i Gina marzą o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Gabriela oznajmia Samuelowi, że postanowiła związać się z Gustavem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.