„Z miłości do dziecka” – Odcinek 75: Elena trafia za kratki

W 75. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Elena trafia do więzienia. Irene zgrywa ofiarę przed rodziną. Emisja w środę 19 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Horacio i Pedro jednoczą siły, aby wyciągnąć Elenę z aresztu. Niestety, nie ma pozwolenia na wyjście za poręczeniem majątkowym. Jedynie wyjawienie prawdy o prawdziwej tożsamości Ernesta może zwrócić jej wolność. Irene próbuje wmówić matce, że stała się ofiarą intrygi Ernesta. Ernesto jest wściekły na Irene. Upija się i spędza noc z przypadkową kobietą, aby odegrać się na niewiernej kochance.

Irene przekonuje Nicolasa, że nie spotyka się z jego ojcem. Robles prosi Inés, żeby pomogła mu w doprowadzeniu śledztwa do końca i nie wracała do klasztoru. Elena zostaje przewieziona do zakładu karnego. Na miejscu poznaje Carminę, koleżankę z celi. Horacio proponuje Irene rozpoczęcie terapii. Gabriela uważa, że ojciec niepotrzebnie wierzy Irene. Prosi go, aby nie wspominał jej o śledztwie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.