„Z miłości do dziecka” – Odcinek 78: Wyjście na prostą

W 78. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Nicolás zaczyna nienawidzić ojca. Elena odzyskuje wolność. Emisja w poniedziałek 24 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Gina mówi Agustínowi, że nie chce dłużej opiekować się córką. Umawia się z Carlosem i idą razem na imprezę. Na koniec udają się do hotelu. Komendant Robles rozmawia z prawnikiem na temat zdemaskowania Ernesta. Uważają, że Isabel powinna zeznać w sądzie, że Ernesto nie jest jej synem, jednak wpierw musi odzyskać jasność umysłu. W przeciwnym razie jej zeznana nie będą wiarygodne dla sądu. Pedro spotyka na ulicy Nicolasa w towarzystwie bezdomnych dzieci. Natychmiast odwozi chłopca do szpitala.

Elena dowiaduje się od Juany, że Nicolás się odnalazł. Ernesto złości się na wieść, że Pedro odnalazł jego syna. Przy pierwszej okazji wypomina mężczyźnie, że nieustannie wtrąca się do jego życia. Gabriela chce pomóc bezdomnym dzieciom, które zainteresowały się Nicolasem. Nicolás mówi Linie, że nienawidzi ojca, ponieważ posłał jego mamę do więzienia i chce się ożenić z Irene. Elena odzyskuje wolność. Pedro wychodzi jej na powitanie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.