„Z miłości do dziecka” – Odcinek 81: Porzuceni

W 81. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Irene zostaje oszukana przez Ernesta. Gina opuszcza rodzinę. Emisja w czwartek 27 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Irene uprzedza Ernesta o zamiarach policji, aby mógł się ukryć. Próbuje przekonać ukochanego, żeby zabrał ją ze sobą, albowiem chce być z nim bez względu na to, kim jest i co zrobił. Andrea żałuje, że ufała zięciowi i uważała go za idealnego mężczyznę. Irene zostaje uznana za wspólniczkę Ernesta. Gabriela namawia Andreę do przejęcia stanowiska Irene. Irene i Ernesto planują opuścić Meksyk. Samuel wyznaje Gabrieli, że nigdy nie przestał jej kochać.

Irene słyszy, jak Ernesto mówi przez telefon, że nie może jej znieść i planuje się jej pozbyć. Zwraca się pretensjami do kochanka. Nelson postanawia uczcić urodziny Agustína. Służąca znajduje Irene związaną i zakneblowaną w łazience. Gina opuszcza Agustína i córkę, aby wyjechać z Carlosem. Ernesto musi przerwać ucieczkę. Nie może jechać dalej z powodu braku paliwa i nie ma zasięgu w telefonie, aby wezwać pomoc.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.