„Cienie Calendy” – Odcinek 4

Trwają poszukiwania porucznika Pando. Policja znajduje skradziony samochód, którym próbował uciec i jest w nim pełni krwi. Tak naprawdę Raúl

Trwają poszukiwania porucznika Pando. Policja znajduje skradziony samochód, którym próbował uciec i jest w nim pełni krwi. Tak naprawdę Raúl nie opuścił Calendy. Nawet nie próbował. Poszedł do domu sędziny, żeby prosić o pomoc w udowodnieniu niewinności. Sara, pomimo początkowej niechęci, ostatecznie zgadza się mu pomóc. Zaczynają od sprawdzenia aparatu, który znaleźli w skrzynce na listy Davida.

Tymczasem Vera i Pablo angażują się w pomoc Raúlowi. Chcą dostarczyć mu pożywienie, lekarstwa i ubrania, ale wpierw muszą go znaleźć. Vera flirtuje z Nacho i wykrada mu krótkofalówkę. Jeśli policja znajdzie jakiś nowy ślad, ona i Pablo będą o nim wiedzieć.

Joel odkrywa swoją prawdziwą tożsamość: jest pół człowiekiem, pół wilkiem. Czuje ogromną złość do ojca i nie rozumie, dlaczego tak się stało. Jednocześnie zaczyna odczuwać pewne zmiany: wyostrzony słuch pozwala mu usłyszeć trzask na rusztowaniu, ustawionym tuż nad wejściem do szkoły. Biegnie na pomoc Silvii, która przechodzi tuż pod nim. Konstrukcja zawala się i oboje zostają uwięzieni pod stosem metalu.

Sonia jest przekonana, że trafiła na ślad czegoś, co pomoże porucznikowi. Więźniowie odnotowują na ścianach celi datę w której do niej trafiają. Ktoś zapisał dzień, w którym zabito Davida, co oznacza, że tego dnia został zatrzymany i musiał widzieć śpiącego porucznika Pando. Trzeba odnaleźć tego człowieka i zmusić go, żeby zeznawał.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 24 października o godz. 19:10 w AXN White.

“Cienie Calendy” (Luna, el misterio de Calenda), serial, Hiszpania 2012-2013; Reżyseria: Laura Belloso, David Bermejo; Występują: Belén Rueda, Lucía Guerrero, Álvaro Cervantes, Fran Perea, Olivia Molina, Macarena García, Daniel Grao, Leonardo Sbaraglia.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.