„Z miłości do dziecka” – Odcinek 77: Ernesto w tarapatach

W 77. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto może stracić prawa do opieki nad Nicolasem. Komendant Robles zdobywa obciążające go dowody. Emisja w piątek 21 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ernesto zauważa zniknięcie Nicolasa. Agustín poznaje prawdziwą twarz Giny i ma do siebie pretensje, że zainteresował się tak niegodziwą kobietą jak ona. Strażniczki rozdzielają Elenę i Ritę. Elena trafia do karnej celi. Bezdomne dzieci znajdują Nicolasa na ulicy i pomagają mu odnaleźć warsztat Nelsona. Ernesto oskarża Pedra o porwanie syna. Ester uprzedza Pedra, że ściga go policja. Elena dowiaduje się o zaginięciu syna. Nakazuje policji czym prędzej odnaleźć syna, aby zażył lekarstwa.

Pedro podejrzewa, że Nicolás wcale się nie zgubił, lecz uciekł od ojca. Carmila i pozostałe więźniarki postanawiają położyć kres przemocy w więzieniu. Składają zeznania oczyszczające Elenę. Rita zajmuje karną celę, w której przebywała Elena. Rodolfo informuje Elenę, że Ernesto może stracić prawa do opieki nad synem po incydencie w parku. Pedro jedzie na opuszczony teren budowy, gdzie ma nadzieję odnaleźć Nicolasa. Chávez wręcza Roblesowi dowody na to, że Ernesto jest oszustem i nie jest synem Isabel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.