„Z miłości do dziecka” – Odcinek 80: Tata

W 80. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto zostaje zatrzymany. Nicolás akceptuje Pedra w roli ojca. Emisja w środę 26 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ernesto i Horacio sprzeczają się w sądzie. Ernesto oświadcza, że był dobrym ojcem i zasługuje na otrzymanie prawa do opieki nad Nicolasem. Pedro ma nadzieję, że sąd rozstrzygnie spór z Ernestem na korzyść Eleny i wkrótce razem z Nicolasem wyjadą do Włoch. Sąd przyznaje Horaciowi prawa do opieki nad chłopcem. Nicolás przeprowadza się do domu dziadka i jego partnerki. Rodzina przygotowuje dla niego przyjęcie niespodziankę. Ernesto błaga Horacia o pozwolenie na zobaczenie się z synem, ale ten stanowczo odmawia.

Gina zaniedbuje córkę, aby spotkać się z Carlosem. Wspólnie planują wyjazd do Los Angeles. Ester pomaga Nelsonowi w opiece nad wnukiem. Komendant Robles odkrywa, że Ernesto Rioja nie żyje, a Miguel Hernández przyjął jego tożsamość i przez cały czas oszukiwał Isabel, aby zarządzać jej majątkiem. Zostaje wydany nakaz zatrzymania mężczyzny pod zarzutem kradzieży tożsamości. Ernesto próbuje zakończyć romans z Irene. Nicolas po raz pierwszy nazywa Pedra ojcem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.