„Z miłości do dziecka” – Odcinek 76: Ucieczka Nicolasa

W 76. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Elena jest zastraszana przez więźniarki. Nico ucieka od ojca. Emisja w czwartek 20 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena płacze z tęsknoty za synem. Udaje jej się nakłonić strażniczkę do zezwolenia jej na wykonanie telefonu do Pedra. Ernesto dowiaduje się od adwokata, że gdy jego żona zostanie skazana, on otrzyma rozwód oraz prawo do opieki nad synem. Agustín, Gina i Nelson odbierają Maríę ze szpitala i zabierają do domu. Maru pomaga Pedrowi spotkać się z Nicolasem pod nieobecność Ernesta. Pedro przynosi chłopcu nagranie od matki. Ernesto składa niezapowiedzianą wizytę żonie. Irene okłamuje matkę i nie idzie na wizytę u terapeuty.

Pedro jest zaniepokojony zachowaniem Nicolasa, ponieważ Ernesto namieszał mu w głowie i nastawił przeciwko niemu i Elenie. Gina nie pozwala Agustínowi zająć się córką. Nico ma pretensje do ojca, że zostawił go samego w domu. Gustavo obiecuje Gabrieli, że zaczeka na nią, aż będzie gotowa na nowy związek. Pedro marzy o wyjeździe do Włoch na kurs projektowania samochodów. Agustín prosi Ester o udzielenie kilku lekcji zajmowania się niemowlęciem. Nicolás przyłapuje ojca z Irene. Chłopiec mówi ojcu, że chce wrócić do mamy.

Elena jest szantażowana przez Ritę, groźną więźniarkę. Przyjaźń między Nelsonem a Ester odżywa. Wspólniczki Rity zatrzymują Elenę, gdy próbuje donieść na Ritę. Nico wykorzystuje nieuwagę ojca podczas zabawy w parku i ucieka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.