La Patrona – Odcinek 8

Alejandro (Jorge Luis Pila) i Gabriela (Aracely Arámbula) oddają się namiętności. Antonia (Christian Bach) prosi Aníbala (Joaquín Garrido) o wykonanie

Alejandro (Jorge Luis Pila) i Gabriela (Aracely Arámbula) oddają się namiętności. Antonia (Christian Bach) prosi Aníbala (Joaquín Garrido) o wykonanie badań DNA, które potwierdzą jej podejrzenia, iż jest ojcem Davida (Patricio Sebastián). Gabriela wyznaje Alejandro, że jako nastolatka została zgwałcona i dlatego bała się, że już nigdy nie zazna miłości. Antonia jest gotowa walczyć o prawa do opieki nad Davidem, jeśli chłopiec rzeczywiście okaże się być jej wnukiem. Alejandro oznajmia matce, że zamierza poślubić Gabrielę. Górnicy szydzą z Gabrieli. Alejandro staje w obronie swojej narzeczonej.

[jwplayer player=”4″ mediaid=”15620″]

Odcinki serialu “La Patrona” są dostępne w języku hiszpańskim z napisami w języku angielskim. Nagranie zostało udostępnione przez producenta serialu Telemundo na jego stronie i osadzone powyżej w celach informacyjnych. Nie przywłaszczamy sobie praw do materiału.


Comments

  1. no nareszcie, super! dzięki za odcinek

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.