La Patrona – Odcinek 16

Dochodzi do mocnej wymiany zdań między Gabrielą (Aracely Arámbula) a Antonią (Christian Bach). El Tigre (Javier Díaz Dueñas) zostaje aresztowany.

Dochodzi do mocnej wymiany zdań między Gabrielą (Aracely Arámbula) a Antonią (Christian Bach). El Tigre (Javier Díaz Dueñas) zostaje aresztowany. Gabriela jest zdecydowana wnieść oskarżenie o gwałt. Alejandro (Jorge Luis Pila) obiecuje Gabrieli, że pomoże zwrócić wolność jej ojcu, ale ona odmawia przyjęcia pomocy. Macario (Francisco Vázquez) wręcza Antonii pistolet, jaki trzymała Julia (Alisa Vélez). Ricardo (Aldo Gallardo) wysłuchuję Gabrielę, a następnie odbywa rozmowę z Fernando (Manuel Balbi). Oskarżony o gwałt Fernando odpiera zarzuty, a fałszywe zeznanie Irene podważa wersję Gabrieli. Gabriela jest zła, gdy Ricardo odrzuca jej pozew. Antonia rozmawia z Aníbalem (Joaquín Garrido) o zabiciu Suárezów. Fernando błaga Gabrielę o wybaczenie. Alejandro przysłuchuje się ich rozmowie.

[jwplayer player=”4″ playlistid=”15885″]

Odcinki serialu “La Patrona” są dostępne w języku hiszpańskim. Nagranie zostało udostępnione przez producenta serialu Telemundo na jego stronie i osadzone powyżej w celach informacyjnych. Nie przywłaszczamy sobie praw do materiału.


Comments

  1. więc teraz odcinki będą 15 minutowe i bez żadnych napisów?

    1. Epizod został podzielony na 5 części, które powinny załączyć się automatycznie, jedna po drugiej. Do czasu, aż usterka Telemundo nie zostanie naprawiona, wybrane odcinki będą bez napisów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.