W kolejnych odcinkach “Kobiety w lustrze” (odc. 96-100)

Odcinek 96/150: Romero doznaje szoku na widok nowej twarzy Bárbary. Bárbara zamierza wykorzystać tożsamość Maritzy do zemsty. Pedro jest ścigany

Odcinek 96/150: Romero doznaje szoku na widok nowej twarzy Bárbary. Bárbara zamierza wykorzystać tożsamość Maritzy do zemsty. Pedro jest ścigany przez policję. Bierze własnego syna i Reginę za zakładników, a następnie żąda widzieć się z Maritzą. Bárbara myśli, że jeśli spełni jego żądanie, znajdzie się w centrum zainteresowania. Juliana wykorzystuje nieuwagę Romero, aby uciec. Maritza przyjeżdża do akademii i spotyka Marcosa. Proponuje mu, żeby po zakończeniu akcji, wzięli ze sobą ślub.

Odcinek 97: Marcos i Luzmila są zaskoczeni dziwnym zachowaniem Maritzy. Bárbara wykorzystuje nową twarz i zgrywa odważną, aby zyskać w oczach Marosa. Romero podąża śladem Juliany. Bárbara przeszukuje pokój Reginy, nie bacząc na groźby Pedra. W końcu znajduje w rzeczach kobiety dowody na jej romans z Gabrielem, którego owocem była Juliana. Pedro domyśla się, że za twarzą Maritzy Ferrer ukrywa się Bárbara. Kobieta wtajemnicza go w swój plan.

Odcinek 98: Bárbara zmyślnie manipuluje Pedrem. Antonia donosi ojcu, że Xiomara i Alberto są kochankami, ale on nie jest zaskoczony wiadomością. Zakładnicy zostają uwolnieni, a przestępcy uciekają przed policją. Giselle pragnie porachować się z Cristiną. Marcos i fałszywa Maritza całują się, po czym ona przemienia się w maszkarę.

Odcinek 99: O zmroku urok przestaje działać i Bárbara staje się na powrót sobą. Jest zła na Julianę, że nie uprzedziła ją o tym fakcie. Gabriel odprowadza Reginę do domu i wyznaje jej swojej uczucia. Luzmila jest zaniepokojona, gdy Marcos mówi jej, że lustro zniknęło z laboratorium. Juliana próbuje skontaktować się z Luzmilą. Bárbara przerywa im rozmowę i żąda wyjaśnień od Juliany.

Odcinek 100: Juliana ostrzega Bárbarę, że jeśli zbije lustro, na zawsze pozostanie maszkarą. Gabriel jest zaintrygowany fascynacją Reginy na jego punkcie. Marcos przerywa im pocałunek. Alberto idzie do łóżka z Ginger, aby wyciągnąć od niej informacje na temat Juliany. Bárbara nie chce zdradzić Julianie, kim jest jej ojciec. Luzmila namawia Tapię, żeby walczył o Reginę, jeśli naprawdę ją kocha. Fałszywa Maritza proponuje Marcosowi małżeństwo. On zgadza się pod warunkiem, że spędzą razem noc.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 w TV Puls.

Materiały novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.