„El Talismán” – Odc. 29-32

Odc. 29/101: Camila kłóci się z matką o Renato. Córka jest przekonana, że narzeczony Elviry nie jest milionerem i chce

Odc. 29/101: Camila kłóci się z matką o Renato. Córka jest przekonana, że narzeczony Elviry nie jest milionerem i chce jedynie ją wykorzystać. Matka każe wybierać Camili między sobą a Pedro. Po ochłonięciu Elvira dochodzi do wniosku, że córka może mieć rację i postanawia sprawdzić narzeczonego. Pedro przed wyjazdem do Tijuany odwiedza Renato i konfrontuje go. Ostrzega, żeby nie pogrywał z Elvirą, bo będzie miał z nim do czynienia. Mężczyzna czuje, że grunt pali mu się pod nogami. Postanawia jednak kontynuować swoją farsę. Instaluje się w rezydencji Oscara, w trakcie, gdy Rita zabiera go w podróż. Lucrecia proponuje Claudio układ: on pomoże jej w usidleniu Pedro, ona przekona do niego bratanicę. Gregorio oświadcza Panchito, że jeśli uda mu się przejrzeć plany Lucrecii i Antonio, udowodni, że jest lojalny. Dodaje, że gotów jest uznać go prawnie za syna i, nawet, umieścić w swoim testamencie. Antonio otrzymuje telefon od swojego wspólnika. Mężczyzna ma plan, jak pozbyć się Pedro.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 30: Pedro oświadcza się Camili. Szczęśliwa kobieta zgadza się zostać jego żoną. Ukochana oferuje mu swoje wsparcie w poszukiwaniach Mariany, żeby pewnego dnia mogli pobrać się. Antonio rozmawia z córkami. Obiecuje im, że przeprowadzi w rozwód w atmosferze pokoju. Renato planuje ślub z Elvirą. Tymczasem kobieta idzie za radą córki i sprawdza ukochanego. Renato ustala z majordomem, Jaime, że przekona Elvirę o jego bogactwie. W zamian wspólnik oczekuje zapłaty. Renato i Jaime postanawiają wyprawić weselę nazajutrz. Lucrecia przekonuje Florencię, żeby dała szansą Claudio.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 31: Camila i Pedro nocują w San Sebastián. Nagle dzwoni telefon. Ibarra odbiera i słyszy kobietę podającą się za Marianę. Pedro chce wiedzieć, skąd żona dzwoni, ale Antonio przerywa rozmowę. Ibarra nie może spać, czuwa przy telefonie z nadzieją na telefon od żony. Camila nie kryje swojej zazdrości. Narzeczony uspokaja ją i zapewnia o swojej miłości. Z drugiej strony komisarz postanawia ponownie otworzyć sprawę tajemniczego zniknięcia Mariany. Elvira prosi pracownika Renato, żeby powiedział jej prawdę na temat swojego pracodawcy. Mężczyzna wmawia jej, że jej narzeczony jest bogatym i wiernym człowiekiem. Kobieta odchodzi szczęśliwa. Tymczasem Renato orientuje się, że kończą mu się pieniądze. Chce jak najszybciej poślubić Elvirę. Prosi Armando, żeby pomógł mu zorganizować ślub niespodziankę za dwa dni. Chłopak chce wiedzieć, jakie plany ma wobec matki Renato. Przyszły ojczym udaje obrażonego, będąc posądzonym o nieuczciwość. Armando daje się przekonać. Inaczej sprawa wygląda z Pedro, który nadal nie potrafi mu zaufać. Prosi brata Camili, żeby przełożyli ślub Elviry ze względu na pojawienie się Mariany. Tracy chce odejść z domu Renato, żeby uniknąć spotkań z Elvirą. Mężczyzna zgadza się, ale najpierw chce, żeby kobieta zapłaciła mu za ślub. Obiecuje, że jeśli to zrobi, zostawi ją w spokoju. Gregorio uprzedza syna, że jest w posiadaniu jedynego i ważnego testamentu jego matki, w którym wszystko zostawia Gregorio. Syn nie wierzy mu. Rozpoczyna się słowna przepychanka mężczyzn. Antonio posuwa się nawet do groźby. Z drugiej strony Panchita zawiadamia Gregorio, że Lucrecia postanawia przekazać swoją władzę w ręce Pedro. Florencia wyznaje Claudio, że jej związek z José dobiegł końca, bo chłopak wybrał inną. Claudio naciska na dziewczynę, żeby dała mu szansę. Florencia zgadza się, ale zaznacza, że nie może nic obiecać.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 32: Armando zdradza matce plany Renato. Kobieta jest zła, ale postanawia zrobić dobrą minę do złej gry, żeby nie stracić narzeczonego. Tracy oddaje wszystkie swoje oszczędności Renato, żeby ten nie zgłaszał jej rodziny do Urzędu Emigracyjnego, a także pozwolił im odejść z domu. Tracy rozmawia z Panchito. Chce, żeby przyjaciel porozmawiał z Gregorio i załatwił jej pracę w „El Alcatraz”. Początkowo Negrete oponuje, ale daje się przekonać chłopakowi, kiedy ten przekonuje go, że jako przyjaciółka Camili, będzie doskonałą wtyczką w „El Talismán”. Panchito ostrzega Valentína, że obserwuje go i wie, że pracuje dla Antonio. Radzi mu, żeby jednak był lojalny dla Gregorio. Komisarz zastaje Lucrecię z kombinerkami w rękach. Zatrzymuje ją jako niedoszłego zamachowca czyhającego na życie Camili i Pedro. Lucrecia zapewnia, że nie przecięła kabli hamulcowych w samochodzie Pedro i próbuje zrzucić winę na Camilę. Policjant nie wierzy w jej tłumaczenia. Antonio jedzie na komisariat i wpłaca kaucję za siostrę. Ostrzega ją jednak, żeby nie ważyła się tknąć Camili. Ona uprzedza brata, że jeśli nie pomoże jej, stanie po stronie ojca. Pedro i Camila odwiedzają grób siostry Lucii. Nagle dzwoni Patricia i informuje go o zatrzymaniu Lucrecii. Przed wyjazdem ojciec Sebastián informuje go, że policja sprawdziła połączenie i Mariana dzwoniła z Fresno. Ksiądz załatwia też Pedro kontakt z Valdivią, który chce kupić od Ibarry jego zbiory. Pancho informuje Gregorio o aresztowaniu jego córki. Negrete jedzie do aresztu. Ostrzega Lucrecię, że jeśli nie stanie po jego stronie, zrobi z niej wariatkę i zamknie w klinice psychiatrycznej.

Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18:55 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tvComments

  1. dla wszystkich co oglądają serial zmiana godziny emisji na 15 55

  2. Sam temat jest fajny.Ale mi tu brakuje tej chemii między Pedrem a Camilą.Tak sztucznie.W AM było to widać.

  3. Oglądajcie bo z kazdym odcinkiem bedzie coraz lepiej. To świetna telka !!!!!

  4. Fajny serial. Codziennie ogladam.

  5. Pedro wysłal czek na ogromna kwotę i nie dziwi sie że przepadł? nie stara sie dociec prawdy.Dziwne,a tak poza tym lukrecja siedzi w domu pedra,to śmieszne.

  6. ale to idiotyczne.nierealne,Oglądamy to bo nic innego nie ma .Zanudzić sie można przez te wakacje.Miejmy nadzieje ,że potem coś nowego dadzą na tv4 lub tv6

  7. Ja oglądam choć nie wiem czemu nuda i głupie wątki.

  8. czy ktoś to ogląda???coś nikt nie komentuje.Wg mnie głupie wątki z antoniem i lukrecją.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.