Kate del Castillo jako „Królowa Południa”

Znana polskim widzom z ról w telenowelach “Rozwinąć skrzydła”, “Kłamstwo i miłość” i “Prawo do szczęścia” Kate del Castillo, po kilkuletniej absencji

Znana polskim widzom z ról w telenowelach “Rozwinąć skrzydła”, “Kłamstwo i miłość” i “Prawo do szczęścia” Kate del Castillo, po kilkuletniej absencji na szklanym ekranie powraca w najnowszej produkcji Telemundo “La reina del Sur” („Królowa Południa”) będącej ekranizacją cieszącej się ogromną popularnością powieści pióra Arturo Péreza-Reverte o tym samym tytule, dostępnej również w polskim przekładzie.

Królowa Południa to współczesna opowieść o Meksykance, Teresie Mendoza, która z niewinnej dziewczyny z prowincji staje się pełnokrwistą kobietą i największym organizatorem transportu narkotyków na Morzu Śródziemnym.

– Postać Teresy jest dla aktora tym wszystkim, o czym można tylko marzyć – wyznała w pierwszych słowach w jednym z wywiadów szczęśliwa Kate del Castillo. Aktorka już od samego początku była zainteresowana udziałem w tej produkcji. I mimo, iż od kilku miesięcy głośno było o tym, że to Edith González, której hitowa telenowela “Doña Bárbara” małymi krokami podbija europejski rynek, to jednak Kate ostatecznie wcieli się w postać Teresy.

Zgodnie z planem, pierwszy klaps padnie już pod koniec lipca, a zdjęcia powstaną w kilku krajach, przede wszystkim w USA, Meksyku i Hiszpanii. Prace nad kompletowaniem obsady nadal trwają, a ponieważ do premiery telenoweli jeszcze daleko, dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z treścią pasjonującej lektury, aby w przyszłości właściwie ocenić poziom aktorki i kunszt realizacji tej niezwykle ambitnej i pełnej zwrotów akcji historii.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.