TV Azteca, meksykańska wytwórnia telewizyjna znana w Polsce z takich telenowel jak „Córka ogrodnika” czy „Perła” przygotowuje wraz z największą brazylijską wytwórnią Globo nową telenowelę na rynek meksykański. To pierwszy wspólny projekt obu korporacji, które liczą na owocną współpracę.

„Loco amor” to odświeżona wersja brazylijskiego przeboju Gilberto Bragi z 1983 roku „Louco amor”. W wielowątkowej opowieść o miłości, namiętności, zdradzie, w której rodzinne tajemnice i uprzedzenia społeczne kładą się cieniem na życiu bohaterów zagrają przede wszystkim gwiazdy Azteci tj. Margarita Gralia, Sergio Basáñez, Leonardo García, Olivia Collins, ale również powracająca do telenowel, po wygranej walce z rakiem, Lorena Rojas, była twarz Telemundo.

Czy „Loco amor” będzie ratunkiem na słabe wyniki oglądalności telenowel Azteci? Może we współpracy z Globo, wytwórnią światowych hitów meksykański koncern wydźwignie się z zapaści i powtórzy sukces nowego „Klona”, spółki Telemundo-Globo. A jest jej to bardzo potrzebne, po serii spektakularnych porażek, takich jak np. ostatnio wyjątkowo źle przyjętej telenoweli komediowej Quiereme tonto z piękną Litzy, która spadła ramówce z godziny 19:30 na 14:00. Tymczasem dwie wie pozostałe obecnie emitowane telenowele, „Vidas robadas” i „La Loba”, nie mogą się niestety pochwalić statusem hitów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.