„Królowa południa” – Odcinek 4: Teresa poznaje Santiaga

W 4. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa przyjmuje pracę w barze Drisa. Tam poznaje Santiaga. Emisja w czwartek 6 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Willy stara się wyciągnąć przydatne informacje od Rata, ale ten nie chce współpracować. Nagle pojawia się szef DEA, który odsuwa agenta od sprawy. To kara za to, że puścił Teresę wolno. Tymczasem ona przylatuje do Melilli w Hiszpanii. Dziewczyna natychmiast udaje się do baru Yamily, w którymś kiedyś była. Kiedy dociera na miejsce, orientuje się, że teraz właścicielem lokalu jest Arab, Ahmed. Czekając na Drisa, Teresa jest świadkiem bójki między dwiema prostytutkami z lokalu – Sheili i Sorayi. Teresa rozdziela kobiety. Dris oferuje Teresie pracę prostytutki. Kobieta odmawia, ale zgadza się pracować jako kelnerka.

Dris wynajmuje Teresie pokój w bloku, w którym trzyma swoje pozostałe kobiety. Cierpiąca po śmierci narzeczonego dziewczyna wybiera się na spacer do słynnej fortecy w Melilli. W trakcie spaceru poznaje policjanta Jaime. Mężczyzna zbliża się do niej, oferując jej pomoc. W ramach wdzięczności Teresa całuje Jaime. Niesieni chwilą, Teresa i Jaime kochają się w fortecy. Nad ranem zakochany chłopak orientuje się, że jego dziewczyna zniknęła. W międzyczasie w miasteczku pojawia się Santiago Fisterra, drobny przemytnik haszyszu. Chłopak chce spróbować swojego szczęścia w bardziej ryzykownym interesie – przemycie kokainy. Prosi o szansę znanego przemytnika, Suleimana, ale ten odmawia. Wzburzony Santiago postanawia się odprężyć. Zabiera swojego przyjaciela Veigę do baru Yamili. Tam poznaje Teresę. Dziewczyna od pierwszej chwili przykuwa uwagę Santiago. On również nie jest jej obojętny, ale jak się okazuje, Santiago jest klientem Sheili. Teresa widzi, jak Ali kradnie napiwki z kasy. Mówi o wszystkim Drisowi, który wyrzuca chłopaka z pracy. Na liście wrogów Teresy pojawia się kolejne nazwisko. Cespedes poznaje Teresę. Mężczyzna jest pod wrażeniem jej urody.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.