„Królowa południa” – Odcinek 9: Obawy

W 9. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa namawia Santiaga, by odrzucił niebezpiecznie zlecenie. Emisja w czwartek 13 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Siso zwraca Santiagowi wolność. Po złożeniu przysięgi matce, że porzuci nielegalne interesy na zawsze, Santiago szuka Teresy. Znajduje ją. Szczęśliwa dziewczyna pada w ramiona chłopaka. Młodzi spędzają romantyczne i namiętne chwile. W chwili uniesienia Teresa nazywa chłopaka El Güero. Santiago czuje się urażony. Dziewczyna przeprasza go i ponownie uwodzi. Ali i Josef uciekają. Kuzyni docierają do granicy z Maroko. Nagle pojawia się policja. Rozpoczyna się strzelanina, w której ginie Ali. Josef poprzysięga zemstę na Teresie i Sheili. Teresa i Santiago odwiedzają Sheilę, która z bólem serca, godzi się z myślą, że Santiago kocha Teresę. Soraya wyznaje Teresie, czym zajmuje się Santiago. Teresa jest w szoku. Boi się, że chłopak skończy tak samo jak El Güero. Chłopak zauważa dziwne zachowanie ukochanej. Teresa wyjawia mu, co ją trapi. Santiago zapewnia ją, że skończył z nielegalnymi interesami. Niestety, prawda okazuje się inna. Niebawem Santiago odbiera telefon od Abdelkadera z kolejnym zadaniem: musi zastąpić kapitana, który został zatrzymany przez policję. Teresa błaga Santiago, aby tego nie robił. Nie chce ponownie przechodzić przez ten sam koszmar.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.