„Królowa południa” – Odcinek 8: Ryzykowne zagranie

W 8. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa naraża własne życie, aby pomóc Sheili. Emisja w środę 12 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Ali zawiadamia Josefa, że zabił Sheilę. Kuzyn natychmiast jedzie pod budynek Drisa. Na miejscu Caramela zawiadamia go, że Meksykanka próbowała zabić Sheilę. Josef jedzie do szpitala. Na miejscu natyka się na Teresę i ją zatrzymuje. Nie chce słuchać jej zapewnień, że jest niewinna. Dziewczyna kopie go w krocze i ucieka. Następnego dnia Teresa, w woalce na głowie, odwiedza Sheilę. Kobieta wyjawia jej, że Ali pobił ją. Ich rozmowę podsłuchuje, przebrany za lekarza, Josef. Kuzyn natychmiast kontaktuje się z Alim i każe mu uciekać. Policja rusza w pościg za Teresą. Dziewczynie jedzie do baru Drisa, gdzie spotyka się z Abdelkaderem. Opowiada mu o tym, co zaszło i napaści Aliego na Sheilę. Mężczyzna kontaktuje się z Cespedesem. Gubernator wydaje nakaz aresztowania Aliego i Josefa. Na komisariacie Jaime próbuje zatrzymać Josefa, ale ten zabija go, wbijając mu nóż w serce. Teresa zostaje oczyszczona z zarzutów. Santiago wymyka się straży przybrzeżnej. Chłopak płynie do portu klanu Perno. Siso jest zaskoczony, widząc go żywego z paczką kokainy.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.