„Królowa południa” – Odcinek 11: Flirt

W 11. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa zdobywa przychylność pułkownika Abdelkadera. Emisja w poniedziałek 17 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Dwójka dzieci wpada do wody. Santiago śpieszy im z pomocą. Niestety, jeden z chłopców tonie. Przybity Santiago wraca na brzeg. Od razu kieruje się do baru, gdzie topi swoje smutki w alkoholu. Suleiman przychodzi, aby zapłacić mu za wykonane zadanie. Wściekły chłopak rzuca się na niego z pięściami. Veiga powstrzymuje przyjaciela. Santiago biegnie szukać Teresy do jej mieszkania w bloku Drisa. Carmela wpuszcza go do pokoju dziewczyny. Teresa i Fatima dowiadują się o pojawieniu chłopaka i jego złym stanie psychicznym. Dziewczyny odnajdują pijanego chłopaka. Santiago opowiada Teresie o tym, co zaszło na morzu. Prosi dziewczynę o wybaczenie i kolejną szansę. Dziewczyna robi zimny prysznic chłopakowi. Następnie informuje go, że będzie towarzyszyć Fatimie w podróży do Maroko. Chłopak proponuje ukochanej, że pojedzie z nimi. Gdy docierają do granicy, straż odkrywa, że Fatima ma dwie tożsamości. Co więcej, władze oskarżają Fatimę o przemyt narkotyków. Santiago próbuje bezskutecznie bronić przyjaciółki. Przypadkowo w okolicy pojawia się pułkownik Abdelkader. Na prośbę Teresy pułkownik pomaga Fatimie. Kobieta zostaje wypuszczona z aresztu. W zmian Abdelkader prosi Teresę o buziaka. Dziewczyna całuje go w policzek. Santiago jest zazdrosny. Abdelkader ironicznie proponuje mu powrót do pracy. Chłopak kategorycznie odmawia. Chaib zapowiada mu, że z czasem na pewno zmieni zdanie. Po ciężkiej podróży cała trójka dociera do Maroko. Fatima i Santiago idą do sierocińca po Mohameda, a Teresa zostaje sama w aucie. W barze obok sierocińca Josef załatwia kolejny transport narkotyków. W pewnym momencie zauważa znienawidzoną Teresę. Dris obwinia Santiago o rezygnację Teresy z pracy w barze. Szef zleca Sorayi, aby upiła Veigę i wyciągnęła z niego wszystko, co wie na temat Fisterry.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.