„Królowa południa” – Odcinek 10: Ucieczka Fatimy

W 10. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa i Santiago pomagają Fatimie w ucieczce. Emisja w piątek 14 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Pomimo błagań Teresy Santiago kontaktuje się z Abdekalderem. Początkowo odmawia, kiedy dowiaduje się, że jego zadaniem będzie przewiezienie grupy ludzi do Afryki. Chłopak informuje, że wolałby zająć się transportem narkotyków. Pułkownik obiecuje, że następnym razem tak będzie, a teraz proponuje mu 8 tys. Euro za transport ludzi. Veiga odradza przyjacielowi współpracę z mafioso. Santiago prosi o czas do namysłu. Dris nie pochwala tego, że Suleiman tak pobłażliwie traktuje chłopaka. Santiago zgadza się pod trzema warunkami: wszyscy dostaną kamizelki ratunkowe, na pokładzie nie będzie dzieci, a on dostanie specjalne urządzenie, które pomoże mu śledzić ruchy straży przybrzeżnej. Suleiman przystaje. Przed wypłynięciem okazuje się, że wśród pasażerów są kobiety z dziećmi. Santiago rezygnuje, ale zmienia zdanie pod wpływem afrykańskiej kobiety, która prosi go, aby zabrał ich do domu.

Santiago wypływa na otwarte morze. Nagle tuż za nim pojawia się straż przybrzeżna. Władze zatrzymują kapitana i jego nielegalnych pasażerów. Fatima dowiaduje się o śmierci ciotki Mohameda. Rozpacza nad losem synka, który został sam. Teresa oferuje jej pomoc i radzi, aby poprosiła o przysługę Drisa. Mężczyzna odmawia i daje Fatimie tydzień na załatwienie swoich prywatnych spraw. Teresa urządza Drisowi awanturę, wskutek czego ona i Fatima zostają bez pracy. Przyjaciółka jest przybita – bezrobotna z dzieckiem na utrzymaniu. Teresa zachęca Fatimę do wspólnej wycieczki do Maroko po małego Mohameda. Przyjaciółki rozpoczynają przygotowania do podróży. Tymczasem Dris uświadamia sobie, że popełnił błąd, wyrzucając Teresę i Fatimę, które przyciągały do baru klientów.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.