„Królowa południa” – Odcinek 5: Niemoralna propozycja

W 5. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa sprzedaje swoje ciało Cespedesowi w zamian za wolność. Emisja w piątek 7 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Santiago porzuca Sheilę i zbliża się do Teresy. Tymczasem ona musi opędzać się od zalotów Cespedesa. Dziewczyna daje mu jasno do zrozumienia, że nie lubi mężczyzn jego pokroju. Cespedes zapowiada jej, że pewnego dnia będzie potrzebowała pomocy, a wówczas przyjmie jego zaproszenie. Sheila czeka na Teresę przed wyjściem. Kiedy dziewczyna wychodzi, rywalka atakuje ją nożem. Teresie udaje się obronić. Pokonana Sheila sprzymierza się z Alim. Wkrótce w pokoju dziewczyny zostaje znaleziona kokaina. Josef, kuzyn Aliego, zatrzymuje, posądzoną o handel, Meksykankę. Dris informuje ją, że Cespedes jest gotów jej pomóc, jeśli zgodzi się pójść z nim do łóżka. Teresa zgadza się. Niebawem w więzieniu natyka się na Jaime i dowiaduje się, że kochanek jest funkcjonariuszem policji. Chłopak obiecuje zająć się jej sprawą i zrobić wszystko co w jego mocy, aby wyciągnąć ją z więzienia. Teresa żałuje, że tak szybko przyjęła niemoralną propozycję Cespedesa. Santiago prosi Jaime, aby pomógł mu uwolnić Teresę. Dziewczyna wychodzi na wolność. Jaime przyznaje się Santiago, że spędził noc z Teresą. Informuje go także, kto wstawił się za Teresą i, jaką cenę kochanka będzie musiała zapłacić za wolność: noc z gubernatorem Melilli. Sisto, syn don Perno, jedzie do Santiago, aby omówić z nim interesy, ale zastaje jedynie Veigę.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.