„Królowa południa” – Odcinek 7: Niesłuszne oskarżenie

W 7. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa zostaje posądzona o pobicie Sheili. Emisja we wtorek 11 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Przyparta do muru przez Teresę Sheila przyznaje się do okradzenia jej mieszkania. Kobieta oddaje pieniądze i zdjęcie El Güero, które zabrała z jej pokoju. Teresa każe jej oddać wszystko. Grozi, że w innym wypadku, zniszczy cały budynek. Teresa zaprzyjaźnia się Fatimą. Przerażona Sheila prosi Aliego, aby oddał jej naszyjnik Teresy. Mężczyzna odmawia i bije swoją wspólniczkę. W barze pojawia się pułkownik, Abdelkader Chaib, wspólnik Dris i Cespedesa do handlu ludźmi i narkotykami. Mężczyzna zwraca uwagę na Teresę. Prosi Ahmeda, aby przedstawił mu dziewczynę. Nie podoba się to Cespedesowi, który każe Chaibowi trzymać się z daleka od dziewczyny. Jednak pociąg i fascynacja silnym charakterem Teresy okazują się silniejsze.

Sheila wraca do pracy w barze. Dziewczyna idzie do pokoju Aliego i spędza nim z namiętne chwile. Myśląc, że kochanek śpi, Sheila zabiera mu pieniądze. Niestety, Ali budzi się i przyłapuje ją na kradzieży. Bije ją, a potem porzuca w śmietniku pod blokiem Drisa. Teresa wraca do domu i znajduje Sheilę w kontenerze. Teresa wzywa pomoc. Woźny źle interpretuje sytuację i oskarża dziewczynę o pobicie koleżanki z pracy. Santiago przygotowuje się do przemytu. Chłopak dostaje od Parno strój płetwonurka i wytyczne, gdzie ma zanurkować i odebrać przesyłkę. Gdy Santiago wyrusza w morze, Perno zawiadamia straż przybrzeżną. Chłopak zostaje zatrzymany za przemyt narkotyków.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.