Trzeci sezon serialu „Królowa Południa” od 30 grudnia w Netfliksie

W piątek 30 grudnia Netflix pokaże premierowo trzeci sezon wielkiego przeboju Telemundo „Królowa Południa” z Kate del Castillo.

Kate del Castillo po raz trzeci wcieliła się w postać Teresy Mendoza stworzonej przez Artura Pereza-Revertego. W nowej odsłonie „Królowej Południa” (La reina del Sur) ponownie przyjdzie jej walczyć o swoją wolność i szczęście.

Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z ostatniego odcinka. Spokojne życie Teresy i jej córki przerywa niespodziewane wtargnięcie wojska do ich kryjówki. Kobieta zostaje rozdzielona z Sofíą i osadzona w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze w Stanach Zjednoczonych za zabicie trzech funkcjonariuszy DEA. Nie zamierza spędzić reszty życia za kratkami. Przy pierwszej okazji ucieka z więzienia i znajduje nowego, niespodziewanego sojusznika. Pośród niebezpieczeństw, które na nią czyhają w całej Ameryce Łacińskiej, Teresa dostrzega niewielką szansę na oczyszczenie swojego imienia i odnalezienie upragnionego spokoju.

W nowych odcinkach zobaczymy Humberta Zuritę, Kikę Edgar, Tiaga Correę czy Eduarda Yañeza. Dołączą do nich, m.in. Noé Hernández („Finlandia”), Horacio García Rojas („Narcos: Meksyk”), Lincoln Palomeque („Santa Diabla”) i Matías Novoa („Kto zabił Sarę”).


Comments

  1. Kiedy będzie 3 sezon królowej południa na Netflix proszę o odpowiedź?

  2. Czy ktoś może odpowiedzieć czemu w Polsce nie ma trzeciego sezonu?

    1. Prawdopodobnie Netflix zwleka z udostępnieniem sezonu z braku polskiej wersji językowej.

  3. No i w Polsce trzeciego sezonu nie ma. W Niemczech dostępny :/ o co tu chodzi?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.