„Królowa południa” – Odcinek 6: Spłata długu

W 6. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa oddaje się gubernatorowi, aby spłacić zaległy dług. Emisja w poniedziałek 10 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

Sheila i Ali świętują domniemaną deportację Meksykanki. W międzyczasie Teresa jedzie do domu Cespedesa. Gubernator przyjmuje ją z miną zwycięzcy. Prosi Teresę, aby dla niego zatańczyła. Po chwili zaczyna się do niej dobierać. Kobieta nie ma siły, aby mu się przeciwstawić. Teresa wie, że noc z gubernatorem to cena, jaką musi zapłacić za swoją wolność. Kobieta oddaje się Cespedesowi ciałem, ale nie duszą. Sheila i Ali przeszukują pokój Teresy. Kobieta znajduje dolary i Euro, a jej wspólnik naszyjnik, który dziewczyna dostała od El Guero. Teresa wraca do mieszkania i orientuje się, że padła ofiarą kradzieży. Od samego początku podejrzewa Sheilę, do której idzie z awanturą. Kiedy nic nie osiąga, obiecuje sobie, że znajdzie sposób, aby zmusić Sheilę do mówienia. Santiago wraca do domu i znajduje pobitego przyjaciela. Siso nalega, aby zabić Veigę, ale Pernas daje szansę Santiago na uratowanie życia chłopaka – musi odebrać paczuszkę z kokainą spod wskazanego adresu. Nieświadomy tego, że padnie ofiarą pułapki, Santiago zgadza się. Veiga ostrzega przyjaciela, żeby nie ufał Pernasom.

Opracowanie Polcast
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krolowa-poludniaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.