Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości | novela.pl

Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości

novela.pl 7 stycznia 2018 0

Dziś światowa premiera zrealizowanego na zlecenie amerykańskiej telewizji Univision serialu „Descontrol” z udziałem latynoskich aktorów telewizyjnych

Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości

Antologia czarnej komedii z udziałem znanych aktorów telewizyjnych w wyjętych z życia sytuacjach, prowadzących do utraty panowania – tak w skrócie amerykańska telewizja Univision prezentuje „Descontrol”, nowy serial, wyprodukowany przez W Studios oraz Lemon Studiuos.

Każdy odcinek „Descontrol” opowie inną historię z udziałem innych bohaterów. Za sprawą absurdalnych sytuacji, takich jak użeranie się z nieznośną teściową, zazdrosnym małżonkiem czy konfliktowym współpracownikiem, ich cierpliwość zostanie wystawiona na wielką próbę. Czy doprowadzeni do granic wytrzymałości nie stracą nad sobą kontroli?

W złożonych i niekonwencjonalnych postaciach musieli odnaleźć się m.in. Livia Brito („Włoska narzeczona”), Arap Bethke („Przeznaczeni Evy”), Laisha Wilkins („Miłość i przeznaczenie”), Eduardo Santamarina („Biały welon”), Alejandro Nones („Teresa”) oraz Marjorie de Sousa („Prawdziwe uczucie”). Premiera dziś wieczorem w amerykańskiej stacji telewizyjnej Univision.

Komentarze »

X