Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości | novela.pl

Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości

novela.pl 7 stycznia 2018 0

Dziś światowa premiera zrealizowanego na zlecenie amerykańskiej telewizji Univision serialu “Descontrol” z udziałem latynoskich aktorów telewizyjnych

Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości

Antologia czarnej komedii z udziałem znanych aktorów telewizyjnych w wyjętych z życia sytuacjach, prowadzących do utraty panowania – tak w skrócie amerykańska telewizja Univision prezentuje “Descontrol”, nowy serial, wyprodukowany przez W Studios oraz Lemon Studiuos.

Każdy odcinek “Descontrol” opowie inną historię z udziałem innych bohaterów. Za sprawą absurdalnych sytuacji, takich jak użeranie się z nieznośną teściową, zazdrosnym małżonkiem czy konfliktowym współpracownikiem, ich cierpliwość zostanie wystawiona na wielką próbę. Czy doprowadzeni do granic wytrzymałości nie stracą nad sobą kontroli?

W złożonych i niekonwencjonalnych postaciach musieli odnaleźć się m.in. Livia Brito (“Włoska narzeczona”), Arap Bethke (“Przeznaczeni Evy”), Laisha Wilkins (“Miłość i przeznaczenie”), Eduardo Santamarina (“Biały welon”), Alejandro Nones (“Teresa”) oraz Marjorie de Sousa (“Prawdziwe uczucie”). Premiera dziś wieczorem w amerykańskiej stacji telewizyjnej Univision.

Komentarze »


X