Marjorie de Sousa, Livia Brito i Eduado Santamarina na granicy wytrzymałości

Dziś światowa premiera zrealizowanego na zlecenie amerykańskiej telewizji Univision serialu “Descontrol” z udziałem latynoskich aktorów telewizyjnych.

Antologia czarnej komedii z udziałem znanych aktorów telewizyjnych w wyjętych z życia sytuacjach, prowadzących do utraty panowania – tak w skrócie amerykańska telewizja Univision prezentuje “Descontrol”, nowy serial, wyprodukowany przez W Studios oraz Lemon Studiuos.

Każdy odcinek “Descontrol” opowie inną historię z udziałem innych bohaterów. Za sprawą absurdalnych sytuacji, takich jak użeranie się z nieznośną teściową, zazdrosnym małżonkiem czy konfliktowym współpracownikiem, ich cierpliwość zostanie wystawiona na wielką próbę. Czy doprowadzeni do granic wytrzymałości nie stracą nad sobą kontroli?

W złożonych i niekonwencjonalnych postaciach musieli odnaleźć się m.in. Livia Brito (“Włoska narzeczona”), Arap Bethke (“Przeznaczeni Evy”), Laisha Wilkins (“Miłość i przeznaczenie”), Eduardo Santamarina (“Biały welon”), Alejandro Nones (“Teresa”) oraz Marjorie de Sousa (“Prawdziwe uczucie”). Premiera dziś wieczorem w amerykańskiej stacji telewizyjnej Univision.

[tabs tab1=”Descontrol – Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″ tab3=”Zwiastun nr 3″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=1]
[/tab]
[tab id=1]
[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.