Władcy raju | novela.pl
Władcy raju

Władcy raju

Tytuł oryginalny: Dueños del paraíso
Kraj i rok produkcji: Stany Zjednoczone, 2015
Liczba odcinków: 71
Data premiery: 13 stycznia 2015 (świat)

Scenariusz: Pablo Illanes
Reżyseria: Lilo Vilaplana, Nicolás Diblasi
Producent: David Posada
Obsada: Kate del Castillo, José María Torre, Jorge Zabaleta, Adriana Barraza, Miguel Varoni, Guillermo Quintanilla, Ximena Duque, Juan Pablo Llano, Maxi Iglesias i inni

Temat przewodni: Lucía Adúriz Bravo – Dueños del Paraíso

Adán Romero i Conrado San Miguel są sąsiadami i przyjaciółmi. Łączy ich także chilijski paszport i miejsce zamieszkania – Miami, Floryda. Przypadkiem zostają wspólnikami w dochodowym interesie jakim jest przemyt kokainy. Wyrzekają się zasad moralnych, zmieniają dotychczasowe nawyki, wywracają do góry nogami własne życie i bliskich osób na rzecz pieniędzy, władzy i korupcji.

Adán i Conrado nie działają samotnie. Mają wspólniczkę, Meksykankę, Anastasię Cardona. Jest wdową po znanym przemytniku i pełni w ich trio rolę dostawcy narkotyków. To kobieta naznaczona przemocą, balansująca między miłością a nienawiścią, gotowa rozpętać chaos i doprowadzić do rozlewu krwi.

Świat przemytników oprócz zaufanych wspólników jest także pełen wrogów. Największym zagrożeniem dla tej trójki jest kartel Santa Norma. Wkrótce ulice południowej Florydy mogą stać się polem starć uczestników brutalnej wojny narkotykowej.

Materiały novela.pl

2 komentarze »

  1. era 14 listopada 2015 o 17:42 - Reply

    Kate De castillo to przecież lesbijka….

  2. ja 22 kwietnia 2015 o 08:44 - Reply

    Ona chyba uwielbia grac twarde babki :)

Komentarze »


X