Tytuł oryginalny: Que te perdone Dios
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 19 stycznia 2015 (świat)

Scenariusz: Caridad Bravo Adams, Juan Carlos Alcalá (adaptacja)
Reżyseria: Claudio Reyes Rubio, Sergio Cataño
Producent: Angelli Nesma Medina
Obsada: Zuria Vega, Mark Tacher, Sergio Goyri, Rebecca Jones, Sabine Moussier, María Sorté, René Strickler, Ana Bertha Espín, Alejandro Ávila, Manuel Ojeda, Laisha Wilkins, Altair Jarabo, Ana Patricia Rojo i inni

Temat przewodni: Calibre 50 – Aunque ahora estés con él

Pozbawiona ojcowskiej miłości Renata szuka afektu i zrozumienia poza domem. Znajduje je w ramionach biednego robotnika Pablo, w którym zakochuje się bezpamiętnie. Gdy ich miłość zostaje skonsumowana, a w łonie Renaty zaczyna kiełkować nowe życie Bruno postanawia wywieźć córkę jak najdalej z hacjendy. Po narodzinach dziecka, okrutny ojciec rozkazuje Macarii, służącej, która doglądała jego córki, zarejestrować niemowlę pod swoim nazwiskiem. Renata wychodzi za mąż za właściciela sąsiedniej hacjendy, Fausto, który odlicza dni do momentu, aż zagarnie cały majątek żony. Po śmierci ojca, Renata odkrywa prawdziwą twarz męża. Dowiaduje się także, że jest winny śmierci jej ukochanego, Pablo. Fausto doprowadza do wypadku, w którym Renata traci wzrok.

Mijają lata. Abigail, córka Renaty, wyrasta na piękną pannę. Dziewczyna umiera z miłości do bratanka Fausto, Mateo. On nie odwzajemnia jej uczuć i pojmuje za żonę Dianę, nieświadomy, że kobieta jest kochanką jego wuja. Wkrótce okazuje się, że żona i kochanka to za mało dla Fausto. Mężczyzna dostaje obsesji na punkcie Abigail i spróbuje każdego sposobu, żeby zaspokoić swoją żądzę. Czy Abigail zdoła się uchronić przed pożądaniem Fausto i sprawi, że Mateo w końcu zwróci na nią uwagę?

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2] [/tab]
[/tabs]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.