Una familia con suerte

Fernanda Peñaloza jest milionerką, właścicielką wielkiej firmy kosmetycznej. Na nic jednak zdaje się całe to bogactwo, kiedy lekarz oznajmia jej,

Fernanda Peñaloza jest milionerką, właścicielką wielkiej firmy kosmetycznej. Na nic jednak zdaje się całe to bogactwo, kiedy lekarz oznajmia jej, że jest śmiertelnie chora. Lecz bardziej niż sama choroba, kobietę dobija ją świadomość, że jej siostrzeniec i prawa ręka w firmie, Vicente Irabién, szczęśliwy, odlicza już dni do jej pogrzebu, aby przejąć całą fortunę i zasiąść na stołku prezesa. Rozczarowana i przekonana, że nikomu już na niej zależy, Fernanda chce popełnić samobójstwo.

Wtedy pojawia się Pancho López, skromny rozwoziciel owoców i warzyw, który powstrzymuje ją przed odebraniem sobie życia. Pancho zabiera kobietę swoją ciężarówką do własnego domu i przedstawia rodzinie: dzieciom: Anie, Guadalupe, Pepe i Temo, siostrze Candeli i szwagierce, Cheli. Rodzina o nic ją nie pyta i dzieli się tym, co ma: jedzeniem, radością i miłością. To skłania Fernandę do podjęcia decyzji, która odmieni życie wszystkich.

Rodzina López przeprowadza się do rezydencji, a Pancho zostaje nowym prezesem firmy kosmetycznej Fernandy. Ona przydziela mu do pomocy Rebecę Treviño, aby przyuczyła go do nowych obowiązków, nauczyła poprawnego wysławiania się, wpoiła dobre maniery, kulturę osobistą i zaznajomiła z administracją przedsiębiorstwa. Wszystko to przysporzy niezliczoną ilość problemów biednemu Pancho, który na dodatek będzie musiał uważać na rodzinę Irabién: Vicente, jego żonę, Pinę, i syna, Alfreda, którzy będą snuć przeciwko niemu intrygi.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Mario Schajris, Adriana Lorenzón
REŻYSERIA: Aurelio Ávila Arriaga
PRODUCENT: Juan Osorio

OBSADA: Arath de la Torre (Francisco “Pancho” López McKenzie), Mayrín Villanueva (Rebeca Treviño Garza), Luz Elena González (Graciela “Chela” Torres), Sergio Sendel (Vicente “Vince” Irabién Rubalcava), Daniela Castro (Josefina “Pina” Arteaga de Irabién), Alicia Machado (Candelaria “Candela / Candy” López), Alicia Rodríguez (Fernanda Peñaloza), Violeta Isfel (Mónica Rinaldi / Mónica Jimenez Ruiz / “Sirenita”), Sherlyn (Ana López Torrés), Juan Diego Covarrubias (Alfredo “Fredy” Irabién Arteaga), Pablo Lyle (Jose “Pepe” López Torrés), Alejandra García (Guadalupe “Lupita” López Torres), Osvaldo de León (Tomás Campos), Lucas Velázquez (Alejandro “Alex” Obregón) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alejandra Guzmán – Un día de suerte

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. na pewno fajna telka bo sergio sendel tam gra

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.