Torrente, un torbellino de pasiones

Ana Julia Briceno wydaje się być kobietą sukcesu. Pracuje w szpitalu jako ginekolog położnik, a prywatnie jest szczęśliwą mężatką. Jej

Ana Julia Briceno wydaje się być kobietą sukcesu. Pracuje w szpitalu jako ginekolog położnik, a prywatnie jest szczęśliwą mężatką. Jej mąż Reinaldo Gabaldon jest pediatrą. Zawsze też może liczyć na pomoc swojej najlepszej przyjaciółki Valerii Velutini. Jednak Ana Julia nie czuje się w pełni szczęśliwą kobietą. Okazało się, że posiada wadę anatomiczną, która nie pozwoli jej urodzić dziecka, o czym zawsze marzyła. Ana Julia zwierza się ze swoich problemów Valerii. Przyjaciółka proponuje, że przyjmie zapłodnioną in vitro komórkę jajową i urodzi jej dziecko. Ana Julia zgadza się na takie rozwiązanie, pod warunkiem, że jej mąż nie będzie nic o tym wiedział. Zabieg sztucznego zapłodnienia udaje się i Valeria oczekuje dziecka swojej przyjaciółki. Jednak życie wystawia na bardzo ciężką próbę przyjaźń dwóch kobiet.

Pewnego dnia Ana Julia wybiera się na konferencję naukową do Brazylii. Samolot, na pokładzie którego lekarka odbywa podróż, ulega katastrofie nad amazońską dżunglą. Wszyscy pasażerowie i członkowie załogi zostają uznani za zmarłych. Mijają dni, ból po śmierci najbliższej osoby zbliża do siebie Reinaldo i Valerię, para spędza razem noc. Ich wzajemna fascynacja rośnie. Tymczasem Ana Julia jako jedyna przeżywa katastrofę samolotu. Jest ranna i traci pamięć. W dżungli odnajduje ją były policjant Bayardo Santa Cruz i pomaga wrócić do zdrowia. Zanim kobieta odzyska pamięć, czeka ją jeszcze wiele dramatycznych przeżyć; między innymi niesprawiedliwe osadzenie w więzieniu.

Kiedy po długim czasie Ana Julia wraca do swojego domu, nie może uwierzyć własnym oczom: jej mąż ożenił się z jej najlepszą przyjaciółką i wspólnie wychowują jej córeczkę. Ana Julia próbuje odzyskać to, na czym zależy jej najbardziej, ale Valeria nie potrafi tak łatwo zrezygnować z życia, do którego zdążyła przywyknąć.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Strumień namiętności
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Wenezuela, 2008
LICZBA ODCINKÓW: 130

SCENARIUSZ: Benilde Ávila, Neida Padilla
REŻYSERIA: Claudio Callao, Omar Hurtado
PRODUCENT: Manuel F. Fraíz Grijalba

OBSADA: Luciano D’Alessandro (Reinaldo Gabaldón), Maritza Bustamante (Ana Julia Briceno), Gioia Arismendi (Maruja Briceno), Félix Loreto (Cayo Gabaldón), Zhandra De Abreu (Paola), Anabell Rivero (Valeria Velutini), Eduardo Orozco (Juancho Gabaldon), Zair Montes (Chari Santa Cruz), Damián Genovese (Sebastian Gabaldon), Iván Tamayo (Bayardo Santa Cruz), Carlos Villamizar (ksiądz Lorenzo Gabaldon), Marcos Moreno (Atilio Bayon) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Franco de Vita – Palabras de corazón, Servando y Florentino – Yo quería

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.