Tytuł oryginalny: Mar de amor
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2008
Liczba odcinków: 164
Data premiery: 16 listopada 2009 (świat), 30 sierpnia 2010 (Polska)

Scenariusz: Delia Fiallo, Alberto Gómez, María Antonieta, Celú Gutiérrez
Reżyseria: Eric Morales, Adrián Frutos Maza
Producent: Nathalie Lartilleux
Obsada: Zuria Vega, Mario Cimarro, Juan Ferrara, Mariana Seoane, Manuel Landeta, Ninel Conde, María Sorté, Norma Herrera, Erika Buenfil, Raquel Olmedo, Sergio Reynoso, Ignacio López Tarsio i inni

W miasteczku zwanym Playa Escondida mieszka Estrella Marina, marzycielska i nieco zbuntowana dziewczyna, wychowana przez utrzymujących się rybołówstwa rodziców chrzestnych, będąca owocem gwałtu. Jej matka, Casilda, po tym jak wydała ją na świat, oszalała i od tej pory wyrusza na wędrówki w nieznane, znikając bez śladu nawet na kilka dni.

Po wielu latach nieobecności, do Playa Escondida wraca Victor Manuel Galíndez, który pogrążony w głębokiej depresji, postanawia zaszyć się w potulnym miasteczku. Víctor, oczarowany Estrellitą, szybko się w niej zakochuje z wzajemnością. Jednak dręcząca go przeszłość nie pozwala mu w pełni cieszyć się nowo poznaną miłością.

León Parra Montiel jest najbogatszym człowiekiem w Playa Escondida. Dumny ze swojej córki, Oriany, świeżo upieczonej absolwentki studiów inżynierskich, kobiety złej, egoistycznej i nienawistnej. León obrał sobie za cel zbudowanie kompleksu hotelowego, którego wykonanie zleca Orianie. Aby jednak doprowadzić go do skutku, León musi odkupić należące do Víctora Manuela ziemie w Playa Escondida i przepędzić z nich rybaków. Oriana ma nadzieję, że jej wdzięk usidli przystojnego Víctora Manuela, jednak ten odrzuca jej zaloty i oddaje swoje serce Estrelli Marinie. Oriana i León, szaleńczo zakochany w młodej Estrelli, knują intrygę, która ma rozdzielić zakochanych. León wmawia Estrelli, że Víctor Manuel zdradza ją z Orianą, zaś sama Oriana próbuje przekonać Víctora Manuela do rzekomego romansu Leona z Estrellą.

Zdradzona Estrella Marina wyjeżdża do stolicy z nadzieją, że znajdzie lekarza, który zgodzi się wyleczyć jej matkę. Tam poznaje Hernana, sławnego psychiatrę. Hernán nie tylko obiecuje zająć się Casildą, ale również rozkochuje w sobie Estrellitę, która zgadza się zostać jego narzeczoną. Jednak silna więź, jaka nawiązała się między młodziutką rybaczką, a zamożnym dziedzicem nadal trwa i doprowadza do ich ponownego spotkania w Mexico City.

Niespodziewanie, po burzliwej nocy, fale morskie wyrzucają na brzeg plaży ciało pięknej kobiety, urodziwej niczym syrena. Jest nią Coral, kobieta, którą Víctor Manuel poznał już w przeszłości i, którą uznawał za martwą. Niestety Coral straciła pamięć i potrzebuje opieki. Víctor Manuel jest zdecydowany pomóc byłej kochance i ostatecznie udaje mu się przywrócić jej pamięć. Coral pojmuje, że kocha Victora Manuela z całych sił i aby zatrzymać go przy sobie, jest gotowa uprzykrzyć życie Estrellicie. Choć miłość Estrelly Mariny i Víctora Manuela wydaje się, że przegrana, magia uczucia daje o sobie znać i pomaga obojgu zejść się ponownie na wspólnej drodze do szczęścia.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.