„Siła serca” – Odcinek 179: Nowy mąż

W 179. odcinku telenoweli „Siła serca”: Mesías nie pozwala Fabioli na opuszczenie rezydencji. Emisja 10 sierpnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Fabiola chce odejść z domu Verduga, lecz jego nowy właściciel, Mesías, jej na to nie pozwala. Miguel pragnie za wszelką cenę uwolnić Fabiolę. Yvonne przekupuje lekarza, by zataił prawdę o ojcostwie dziecka Fabioli. Miguel tymczasem prosi Camila, by włamał się do domu lekarza i wykradł dokumenty dotyczące córki Fabioli. Ringo przedstawia ludziom Verduga ich nowego szefa. Fernanda jest zła na Ringa, że tak łatwo oddał władzę Mesíasowi.

Ángela i Samantha chcą pojechać do Kolumbii, żeby pomóc Miguelowi. Willy jest gotów odejść od Samanthy, jeśli ta zdecyduje się na wyjazd. Lady i Piedad wprowadzają się do nowej posiadłości Mesíasa. Fernanda ponosi klęskę, gdy próbuje uwieść Mesíasa. Gustavo i Camilo wykradają dokumenty, o które prosił Miguel. Mężczyzna dowiaduje się z nich, że Alma jest jego córką.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.