„Siła serca” – Odcinek 205: Prawdziwa tożsamość

W 205. odcinku telenoweli „Siła serca”: Willy spieszy na ratunek Samancie. Emisja 15 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Samantha poznaje prawdziwą tożsamość Mesíasa i wzywa policję. Willy i Gustavo jadą do Samanty, aby powiedzieć jej, kim naprawdę jest Mesías. Policja nie zezwala Miguelowi na podróż do Kolumbii. Juan Marcos i Ángela lecą do Szwajcarii. Bernardo próbuje zgwałcić Fabiolę. Dziewczyna oznajmia mu, że zna prawdę o Maríi Fernandzie. Mesías ucieka przed policją. Willy nie potrafi wybaczyć Samancie.

Miguel i Mesías zawierają pakt. Miguel wyrusza do Kolumbii razem z Mesíasem. Juan Marcos poznaje córkę. Yvonne wmawia Mesíasowi, że Fabiola nie żyje.

Mija sześć miesięcy. Yvonne wydaje na świat syna. Miguel kontynuuje poszukiwania Fabioli, natomiast Camilo nie traci nadziei na odnalezienie Clary. Willy znajduje nagranie Bernarda. Miguel postanawia je wykorzystać, aby zmusić Fernadę do wskazania miejsca, w którym więzione są Fabiola i Clara. Juan Marcos zabiera Maríę Fernandę do swojego domu. Yvonne dalej wmawia Mesíasowi, że Fabiola umarła. Fernanda dowiaduje się, że jej córka żyje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.