„Siła serca” – Odcinek 206: Upadły anioł

W 206., ostatnim odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela i Samantha w końcu odnajdują szczęście. Emisja 18 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mesías zmusza Yvonne do wyjawienia, gdzie przetrzymuje Fabiolę. Fernanda tymczasem zdradza Camilowi, gdzie przebywa Clara. Laura i Gustavo podkładają chip Maríi Fernandzie, by doprowadziła ich do domu Verduga. Mesías mówi Miguelowi, gdzie znajdzie ukochaną. Fernanda mści się na Bernardzie – zabija go, wykrawa jego serce i zjada je.

Samantha i Willy godzą się. Ich radość nie trwa długo, albowiem niedługo potem Samantha zostaje porwana przez Ringa. Camilo odwozi Clarę do szpitala. Lekarze nie dają jej dużych szans na przeżycie. Fabiola także trafia pod opiekę lekarzy. Jest w ciężkim stanie. Laura prosi Gustava, by nie ryzykował więcej życia, albowiem zostaną rodzicami.

Juan Marcos nakładania Fernandę do oddania się w ręce policji. Ringo bierze Samanthę jako zakładniczkę. Juan Marcos i María Fernanda zostają ranni wskutek wybuchu bomby. Willy zostaje postrzelony w szyję. Miguel strzela do Yvonne, żeby ocalić Fabiolę. Mesías prosi Lady, żeby zaopiekowała się jego synem. Chwilę później zostaje zastrzelony. Fernanda także ginie od postrzału.

Miguel i Fabiola wybierają się w daleką podróż do miejsca, w którym będą mogli wieść spokojne życie. Willy i Samantha w końcu są razem. Camilo i Clara zakładają firmę ogrodniczą. Emma i Pablo odnoszą sukces w Hiszpanii. Verdugo zmienia się dla Jésiki. Juan Marcos wraca do zdrowia i wspólnie z Ángelą wychowują trójkę dzieci. Czy to aby na pewno koniec?

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca
Comment

  1. Chcę napisać książkę powieść Siła Serca premiera na przełomie zimy i wiosny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.