„Siła serca” – Odcinek 201: Rozczarowanie

W 201. odcinku telenoweli „Siła serca”: Willy nakrywa Samanthę z Mesíasem. Emisja 11 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Gdy policja zjawia się w domu Gustava, zastaje tylko Camila. Ciężko ranny mężczyzna błaga Miguela i Gustava, by odnaleźli Clarę. Rozpoczynają się poszukiwania kobiety. Willy tłumaczy Ángeli, co spotkało Juana Marcosa. Mesías oferuje Fabioli swoją pomoc w zamian za lojalność i milczenie przed policją. Bernardo dokonuje gwałtu na Clarze, a następnie zagania ją do pracy w domu publicznym. Aby ukryć prawdę na jej temat, wmawia Mesíasowi, że ją zabił.

Fernanda namawia Yvonne do pozbywa się Fabioli. Przekonuje ją, że tylko w ten sposób zdobędzie Miguela. Samantha wyjawia Willy’emu, że Bernardo próbował ją otruć. Juan Marcos radzi Samancie, żeby pogodziła się z Willym. Mesías przekazuje Fabioli wiadomość o śmierci Clary. Willy zastaje Samanthę i Mesías w dwuznacznej sytuacji.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.