„Siła serca” – Odcinek 204: Handel żywym towarem

W 204. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fabiola i Clara trafiają do domu publicznego. Emisja 14 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Juan Marcos chce czym prędzej polecieć do Szwajcarii po córkę. María Fernanda odkrywa imię i nazwisko swojego dziadka. Szuka w Internecie informacji na jego temat. Ringo zabiera Fabiolę do tego samego domu publicznego, w którym przebywa Clara. Diana odurza ją, aby następnie sprzedać zniecierpliwionemu klientowi. María Fernanda znajduje w sieci nagranie matki i poznaje całą prawdę. Matías rozkazuje Ringowi strzec Fabiolę. Następnie próbuje przekonać Miguela, że nie maczał palców w porwaniu dziewczyny i zrzuca całą winę na Yvonne.

Lady przyznaje się Willy’emu do niewinnej intrygi, którą próbowała wzbudzić zazdrość doktora Montoi. Miguel zostaje zatrzymany na lotnisku przez policję. Bernardo, Fernanda i Yvonne jadą do domu publicznego, w którym przetrzymywane są Clara i Fabiola. Samantha proponuje Mesíasowi, żeby został na noc. Jésica wyjawia Willy’emu, Gustavowi i Laurze, że widziała Jesusa. Mesías wyjawia Samancie swoją prawdziwą tożsamość – to on jest Jesusem Matamorosem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.