Mój grzech

Osadzona w pokrytych zielenią pejzażach pięknego stanu Chiapas, wspaniała historia o wielkiej miłości, namiętnościach i intrygach, które na zawsze zmienią życie trzech familii i wstrząsną całym miasteczkiem…

Tytuł oryginalny: Mi pecado
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2009
Liczba odcinków: 110
Data premiery: 15 czerwca 2009 (świat), 14 kwietnia 2010 (Polska)

Scenariusz: Cuauhtémoc Blanco, María del Carmen Peña, Víctor Manuel Medina
Reżyseria: Alfredo Sánchez, Aurelio Ávila
Producent: Juan Osorio Ortiz
Obsada: Maite Perroni, Eugenio Siller, Sergio Goyri, Daniela Castro, Sabine Moussier, Francisco Gattorno, Roberto Blandón, Armando Araiza, Jessica Coch, Salvador Sánchez i inni

Osadzona w pokrytych zielenią pejzażach pięknego stanu Chiapas, wspaniała historia o wielkiej miłości, namiętnościach i intrygach, które na zawsze zmienią życie trzech rodzin i wstrząsną całym miasteczkiem.

Julián i Lucrecia od urodzenia wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Niewinne uczucie z dzieciństwa, które z czasem przeistoczyło się w prawdziwą miłość, połączyło ich na całe życie. Julián jest synem Rodolfa, wiejskiego nauczyciela i Justiny, cynicznej kobiety, której egoizm doprowadza do rozpadu wieloletniej przyjaźni jej męża z Paulinem, ojcem Lucrecii i właścicielem hacjendy „El Milagro”.

Rosario, matka Lucrecii, jest kobietą niepozbawioną uprzedzeń, ignorującą córkę i wykazującą czyste preferencje dla Césara, młodszego syna i brata Lucrecii. Kiedy César ginie w wypadku, Rosario obarcza całą winą Lucrecię i Juliána. Jej pogarda wobec jedynej córki zmusza Paulina do trzymania Lucrecii z dala od hacjendy. W ten sposób mężczyźnie udaje mu się uchronić ją nie tylko przed złą matką, ale również Juliánem, okrzykniętym przez mieszkańców miasteczka mianem „El Chamucho” (Czort).

Paulino i Rodolfo, oraz Gabrno Roura i Matías Quiroga tworzą kwartet przyjaciół, których więzi sięgają jeszcze czasów dzieciństwa. Jednak życie zmienia ludzi i podczas gdy Matías wybrał drogę kapłaństwa, Gabino stał się przebiegłym i ambitnym człowiekiem, zdolnym zabić własną żonę Inés, by stać się spadkobiercą jej fortuny. Gabino zwinnie manipuluje swoimi przyjaciółmi i dziećmi, Carmelem i Teresą. Matías z rozpaczą przypatruje się temu, jak intrygi zmieniają jego dawnych przyjaciół we wrogów.

Po latach spędzonych w internacie, Lucrecia wraca na hacjendę w towarzystwie swojej kuzynki Renaty, kobiety młodej, lecz przepełnionej zazdrością i gotową na wszystko. Julián i Lucrecia zaczynają się ponownie spotykać, a ich miłość ulega odrodzeniu. Gabino, zauroczony wdziękiem Lucrecii, ze sprytem wykorzystuje problemy finansowe Paulina, by zdobyć rękę jego córki. Carmelo, syn Gabina, z natury okrutny i zaborczy, również nie ukrya swojego zainteresowania Lucrecią. Aby pozbyć się rywala, zabija własnego ojca i obarcza winą za jego śmierć Juliána. Lucrecia zostaje zmuszona do poślubienia Carmela, aby ocalić ukochanego i zapobiec ruinie. Julián, przekonany, że ukochana go zdradziła, wyjeżdża. Cierpienie nie opuszcza Lucrecii. Pomimo ogromnego poświęcenia, jej ojciec traci hacjendę, a jej nowym właścicielem zostaje nieznany nikomu człowiek. Lucrecia każdego dnia pyta się o to, jaki grzech popełniła, że przyszło jej żyć w takim piekle.

Nadzieja odżywa, gdy okazuje się, że nowym właścicielem hacjendy jest Julián. Od tej chwili, Lucrecia i Julián są gotowi walczyć ze wszystkimi przeciwnościami losu o swoją miłość i prawo do szczęścia.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.