„Siła serca” – Odcinek 178: Rekonwalescencja

W 178. odcinku telenoweli „Siła serca”: Operacja Nicolasa kończy się sukcesem. Emisja 9 sierpnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mesías powraca do świata żywych zgodnie z obietnicą. Miguel przysięga Yvonne, że odzyska Fabiolę i jej córkę. Fernanda chce przejąć spadek po Verdugo. Operacja Nicolasa kończy się sukcesem. Juan Marcos otrzymuje zlecenie z kancelarii. Ringo nie pozwala Fabioli na opuszczenie domu Verduga. Dziewczyna nie zamierza ustąpić. Stan Miguela pogarsza się. Mężczyzna zaczyna majaczyć. Doktor Velásquez mówi Yvonne, że Miguel jest ojcem dziecka Fabioli. Mesías postanawia zemścić się na mężczyźnie, który przybrał jego tożsamość. Nicolás prosi Samamthę, żeby pojechała do Kolumbii po Jésikę. Gustavo zawiadamia Ángelę, że Miguel umiera. Ringo oddaje w ręce Mesíasa posiadłość i cały majątek Verduga. Juan Marcos i Willy nie chcą, by Ángela i Samantha leciały do Kolumbii. Mesías poznaje Fabiolę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.