„Siła serca” – Odcinek 203: Internat

W 203. odcinku telenoweli „Siła serca”: Juan Marcos dowiaduje się, że ma córkę w Szwajcarii. Emisja 13 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Miguel dowiaduje się od Cecilii, że w tajemnicy przed wszystkimi Bernardo ukrył w Szwajcarii córkę Fernandy i Juana Marcosa. Fernanda postanawia polecić do Kolumbii. Uprzedza Bernarda, by nie zadzierał z Yvonne, jeśli nie chce zginąć. María Fernanda, córka Fernandy i Juana Marcosa, pozbywa się koleżanki Priscili – dolewa kwasu do jej kawy. Samantha namawia Mesíasa, żeby nie wyjeżdżał do Kolumbii i dali sobie drugą szansę.

Ludzie Yvonne porywają Fabiolę i ciężko ranią Miguela. Willy jest przekonany, że stracił Samanthę na zawsze. Bernardo zdradza Fernandzie, że Clara żyje i pracuje w domu publicznym. Ángela dowiaduje się od Willy’ego i Miguela o istnieniu córki Juana Marcosa i Fernandy. Postanawia sama powiedzieć o tym mężowi. Ringo, Yvonne i Fabiola zjawiają się w domu Verduga. Samantha przysięga Mesíasowi, że nie spocznie dopóki nie zabije Jesusa Matamorosa.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.