„Siła serca” – Odcinek 180: W jedności siła

W 180. odcinku telenoweli „Siła serca”: Laura postanawia pomóc Fabioli. Emisja 11 sierpnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Laura i Fabiola omawiają plan opuszczenia domu Verduga. Mesías nie daje nabrać na sztuczki Fernandy. Miguel wyjawia Yvonne, że Alma jest jego córką. Doktor Velásquez wyjaśnia Miguelowi, że Fabiola prosiła go, by wmówił wszystkim, że Alma jest córką Verduga. Fabiola oznajmia Mesíasowi, że nie zostanie jego niewolnicą i razem z córką wyprowadzą się od niego. Mesías nie zezwala jej na zabranie Almy. Fernanda manipuluje Ringiem, by dobrać się do majątku Verduga.

Mesías szuka Yvonne. Miguel, Camilo i Gustavo śpieszą na pomoc Ángeli i Samancie. Piedad ostrzega Mesíasa, że jeśli pozostanie w domu Verduga, czeka go śmierć. Mesías przypomina Fernandzie, że jeśli chce zostać pod jego dachem, musi się go słuchać. Willy i Juan Marcos spotykają się na lotnisku. Bernardo wyrusza do Kolumbii, aby nie dopuścić do powrotu Samanty do Los Angeles. Yvonne informuje Miguela, że prawdziwy Mesías powrócił i wie, gdzie leży dom Verduga. Mesías proponuje Fabioli rewanż.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.