Marido en alquiler

Odziana w brudny kombinezon i ze skrzynią na narzędzia w dłoni, kobieta jakich mało, silna, bystra, a do tego piękna.

Odziana w brudny kombinezon i ze skrzynią na narzędzia w dłoni, kobieta jakich mało, silna, bystra, a do tego piękna. Ma na imię Griselda. La Carrasco. Pani „złota rączka”. A oto jej niesamowita historia.

Griselda Carrasco jest kobietą silną i zdecydowaną. Jej sposobem na każdą przeciwność losu są sztywne zasady oparte na moralności. Samotnie wychowuje trójkę dzieci oraz wnuka, od kiedy jej mąż, José Antonio, zaginął w morzu przeszło 15 lat temu. Z zapałem do pracy i ochotą do życia, postanowiła zająć się tym, na czym zna się najlepiej: hydrauliką, naprawą dachu, wymianą okablowania, malowaniem. Jest prawdziwą „złotą rączką” i żadnej pracy się nie boi.

Dzień jak co dzień. Griselda pędzi swoją kolorową limuzyną z jednego końca Miami na drugi na wezwanie Teresy Cristiny, damy z wyższych sfer, dumnej, zdolnej do największych szaleństw, żony sławnego szefa restauracji Gourmet Palmer, Reinada – mężczyzny o dobrym sercu, który zna się na kuchni, ale ma dwie lewe ręce do prac fizycznych. Gdy Griselda przychodzi mu z pomocą, Reinaldo jest zaintrygowany i oczarowany nie tylko jej zręcznością, ale również urodą.

Griselda nie ma pojęcia, że jej syn Antonio spotyka się z Patricią, córką Reinalda i Teresy. Co więcej, Antonio wstydzi się matki, dlatego postanowił wynająć aktorkę, niejaką Giselle, aby odegrała rolę kobiety z wyższych sfer, i jego rodzicielki, przed rodzicami Patricii. Gdy Griselda odkrywa prawdę jest zdruzgotana. Ale jej szczęście zmienia się jak w kalejdoskopie. Następnego dnia Griselda dowiaduje się, że wygrała najwyższą nagrodę w loterii: 43 miliony dolarów! Od tej chwili jej życie odwraca się o 180 stopni. Griselda zamienia kombinezon na elegancką odzież i rozpoczyna karierę jako kobieta biznesu: otwiera własną sieć „złotych rączek” w wydaniu kobiecym. Potężna fortuna przyciąga nie tylko problemy, ale także przywraca do życia zmarłe dusze. Kiedy José Antonio dowiaduje się o tym, że jego żona została milionerką, postanawia zapukać do jej drzwi.

Na nieszczęście Teresy Cristiny, Griselda instaluje się w tej samej, luksusowej okolicy. Zazdrosna kobieta wypowiada nowobogackiej sąsiadce wojnę, nieświadoma tego, że jej mąż wkrótce zamieni ich łoże małżeńskie na sypialnię Griseldy – kobiety, która przywróci mu wiarę w przyjaźń, miłość i istotę rodziny.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2013
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Perla Farias
REŻYSERIA: Claudio Callao, Nicolás Diblasi
PRODUCENT: Aurelio Valcárcel Carroll

OBSADA: Sonya Smith, Juan Soler, Maritza Rodriguez, Roberto Manrique, Gabriel Coronel, Kimberly Dos Ramos, Ricardo Chavez, Pablo Azar, Pablo Quevedo, Sandra Destenave, Gabriel Valenzuela i inni

TEMAT PRZEWODNI: Ana Bárbara – Yo soy la mujer
[/tab]

[tab id=2]

[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. ALEŻ TO JEST REMAKE BRAZYLIJSKIEJ TELENOWELI “FINA ESTAMPA” !!! I NA PEWNO NIE PRZEBIJE ORYGINALNEJ WERSJI !!!

  2. Novelko zmiencie powinno być Paulo Quevedo:-) Fajny aktor:-)

  3. Chętnie bym ją obejrzała w polskiej tv.

  4. A więc Juan Soler przeszedł do konkurencji; no cóż…

  5. Zapowiada się ciekawie :)

  6. Fajna historia lubię takie i obsada Sonya,Maritza,Juan i Gabriel Valenzuela – chciałabym to w polskiej tv.

  7. Nie podoba mi się, choć gra tu Sonya Smith.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.