Querida enemiga

Lorena i Sara wychowały się razem w sierocińcu i, choć są zupełnie różne, kochają się jak siostry. Lorena marzy o

Lorena i Sara wychowały się razem w sierocińcu i, choć są zupełnie różne, kochają się jak siostry. Lorena marzy o założeniu rodziny, a jej pasją jest gotowanie. Sara natomiast jest materialistką, która nigdy nie mogła się pogodzić z życiem w biedzie. A jej ambicje są o wiele większe niż skrupuły.

Marzeniem Loreny jest zostać szefem kuchni, więc opuszcza prowadzony przez zakonnice sierociniec i jedzie do szkoły kucharskiej w mieście Meksyk. Tego samego dnia Sara okrada przytułek z pieniędzy na jego prowadzenie. Przyłapuje ją na tym matka przełożona – przyłapuje i… umiera na atak serca. Sara ucieka z pieniędzmi, przedtem jednak szpera w kartotekach sierocińca i kradnie dwie teczki: swoją i Loreny. W ucieczce towarzyszy dziewczynie Chalo, szofer w przytułku, od pewnego czasu kochanek Sary.

Czego uciekinierka dowiaduje się z ukradzionych teczek? Ona sama była dzieckiem znalezionym na śmietniku. Lorenę zaś zostawiła w sierocińcu jej babka Hortensja Armendariz, właścicielka gastronomicznego imperium. W głowie Sary pojawia się chytry plan: a gdyby tak dotrzeć do milionerki, podać się za jej wnuczkę i domagać się swojego udziału w rodzinnej firmie? Sara wierzy, że nigdy już nie spotka Loreny, więc jej plan nie ma słabych punktów.

Tymczasem nieświadoma niczego Lorena znajduje pracę jako pomoc kuchenna w… firmie Armendarizów, rządzonej twardą ręką starszej pani wymagającej od pracowników absolutnej perfekcji. Lorena poznaje też przystojnego lekarza, Alonsa, zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Sara i Lorena oczywiście się spotkają. Obawiając się zagrożenia ze strony Loreny, Sara postanawia się jej pozbyć raz na zawsze. A poznawszy Alonsa, chce go dla siebie. Natomiast Lorena współczuje Sarze, że Hortensja ją kiedyś opuściła i zaczyna gardzić swą chlebodawczynią. Starsza pani zaś, skonfliktowana z dużą częścią rodziny, ze wszystkich sił unika konfrontacji z tymi, których skrzywdziła i krzywdzi dalej.

Kiedy Lorena zaczyna w końcu odkrywać kłamstwa Sary, nie ma już pracy, odzyskanej na chwilę rodziny – ani ukochanego. Niespodziewanie znajduje wsparcie ze strony kogoś, kto wydawał się jej przeciwieństwem – kulinarnego geniusza Ernesta. Czy to on uleczy złamane serce Loreny?

Materiały Zone Romantica

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
POLSKI TYTUŁ: Rywalka od serca
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2008
LICZBA ODCINKÓW: 110

SCENARIUSZ: Pablo Sierra, Erika Johanson
REŻYSERIA: Claudia E.Aguilar
PRODUCENT: Lucero Suárez

OBSADA: Ana Layevska (Lorena), Gabriel Soto (Alonso), Jorge Aravena (Ernesto), carmen Becerra (Sara), María Rubio (Hortensia), Alfonso Iturralde (Omar), Socorro Bonilla (Zulema), Luis Xavier (Jaime), Luz María Jerez (Bárbara), Luz Elena González (Diana), José Manuel Lechuga  (Vasco), Bibelot Mansur (Rossy), Patricia Martínez (Maruja), Marco Méndez (Bruno), Mauricio Aspe (Arturo),  Héctor Ortega (Toribio), Sharis Cid (Paula), José Carlos Femat (Julián), Miguel Ángel Biaggio (Gonzalo), Danna Paola (Bettina), Alexandra Graña (Jacqueline) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Manuel Mijares – Te ha robado
[/tab]

[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]


[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Świetna telenowela !!!

  2. Nie oglądałam tego. Novelo dodajcie jak prosiłam jeszcze Mas sabe el diablo
    (Diabeł wie lepiej).

  3. Ogladłam ta telenowele super była

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.