La mujer de Judas

Natalia jest całkowicie zafascynowana historią Kobiety Judasza, która 23 lata temu została oskarżona o zabicie z zimną krwią księdza. Pragnie odnaleźć ją…

Tytuł oryginalny: La mujer de Judas
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2012
Liczba odcinków: 165
Data premiery: 16 stycznia 2012 (świat)

Scenariusz: Paz Aguirre, Gabriel Santos (historia oryginalna: Martín Hahn)
Reżyseria: Ernesto Arreola, Martín Eduardo Sánchez
Producent: Maricarmen Marcos Rojas
Obsada: Anette Michel, Andrea Martí, Víctor González, Geraldine Bazán, Daniel Elbittar, Sergio Klainer, Martha Mariana Castro, Martha Verduzco i inni

Natalia jest całkowicie zafascynowana historią Kobiety Judasza, która 23 lata temu została oskarżona o zabicie z zimną krwią księdza. Pragnie odnaleźć ją, aby opowiedzieć jej historię. Matka Natalii, która zna sekrety tej legendy, przestrzega córkę przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Natalia nie słucha argumentów matki i wyjeżdża do Xico w poszukiwaniu swojego celu. Tam spotyka miłość życia, Salomona Salvatierrę.

W trakcie śledztwa Natalia odkrywa, że jej zainteresowanie rodziną del Toro nie jest przypadkowe, gdyż sama jest jej częścią. Założyciel Piwiarni del Toro, Juan Vicente, tuż przed śmiercią sprzedał swoją firmę ojcu Salomona, Moisesowi Salvatierrze. Okazuje się jednak, że starzec postąpił nielogicznie i wbrew złożonemu na umowie podpisowi, uczynił Natalię jedyną spadkobierczynią jego majątku i nową właścicielką piwiarni.

Natalia i Altagracia nie potrafią zrozumieć, dlaczego Juan Vicente podjął dwie sprzeczne ze sobą decyzję. Dla Salomona wszystko jest jasne: Juan Vicente przed śmiercią nie zdążył wprowadzić zmiany w testamencie i uwzględnić faktu, iż firma została sprzedana. Natalia i Salomón stają się dla siebie wrogami. Lecz płaszczyzna łączących ich interesów zaczyna ścierać się z tym, co do siebie czują. A do tego łączy ich wspólny cel – oboje chcą odnaleźć prawdziwą Kobietę Judasza i powstrzymać ją przed kolejnymi zabójstwami, które naznaczyły krwią miasteczko wraz z powrotem Altagracii.

Wkrótce wychodzi na jaw, że umowa zawarta między ojcem Salomona, a Juanem Vicente była sfałszowana. Natalia czuje się oszukana przez rodzinę Salomona i domaga się zwrotu firmy. Salomón na próżno próbuje udowodnić swoją niewinność, a jego niemoc i gniew wzmagają się, gdy odkrywa, że tym który dopuścił się fałszerstwa był jego własny ojciec. Groźby, rozczarowania, oszustwa i powtarzające się morderstwa wstrząsają miasteczkiem Xico, którego mieszkańcy z przerażeniem zadają sobie pytanie o to, kim jest Kobieta Judasz? (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][vimeo id=”187089741″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Comments

  1. W sumie obejrzałbym to, po to by porównać z wersją z Astrid Caroliną Herrerą.

  2. To jest zarąbiste.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.