„Dziedziczka” – Odcinek 77: Don Agustín umiera na oczach Pedra

W 77. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan dowiaduje się o śmierci don Agustína. Emisja 5 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Sara namawia Julietę, by się nie poddawała i cieszyła każdą chwilą oraz przekazała dziecku miłość do życia. Lucas wspomina Juanowi o tym, co usłyszał od Tadea. Zdaniem chłopca, Modesto i Pedro ukrywają jakiś sekret. Próspero jest zaskoczony decyzją Juliety o poślubieniu Matea. Juan i Lucas witają Modesta na hacjendzie. Cieszą się z jego powrotu.

Julieta wyjawia Prosperowi, że jest córką Severiana del Monte. Modesto obiecuje Juanowi, że wybije z głowy Pedrowi zazdrość, która go zaślepia. Rosa mówi Deborze, że Julieta już wie, kto jest jej biologicznym ojcem i zamierza ubiegać się o spadek. Sara mówi Juanowi, że to Pedro był autorem wiadomości z pogróżkami. Próspero ma pretensje do Rosy, że zdradziła go z Severianem del Monte.

Don Agustína konfrontuje Pedra. Ten przewraca starca na ziemię i zamiast mu pomóc, przygląda się, jak umiera. Następnie dzwoni do Juana i wmawia bratu, że znalazł ciało do Agustína na hacjendzie. Juan informuje braci o śmierci mężczyzny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.