„Dziedziczka” – Odcinek 76: Julieta ma raka

W 76. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Mateo oświadcza się Juliecie. Emisja 4 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Pedro ogłasza braciom, że Sara jest córką Dantego. Sara jest gotowa zrzec się nazwiska Del Monte. Julieta ma żal do matki, że przez całe życie ukrywała przed nią prawdę, że jest córką Severiana. W złości mówi Rosie, że nie chce jej więcej widzieć. Sara odwiedza grób Severiana. Juan dołączona do niej, by podnieść ją na duchu.

Julieta wpatruje się w portret Severiana i Cataliny wiszący nad kominkiem. Débora wyjawia Juanowi, Juliecie i Simonowi, że Dante obiecał Pedrowi stanowisko prezesa firmy, a ponieważ nie dotrzymał słowa, ten zmówi się z Henrym. Modesto nazywa Pedra zdrajcą i mordercą. Pedro broni się i zarzuca Modestowi, że próbuje go oczernić.

Mateo oznajmia Juanowi, Simonowi i Lucasowi, że zamierza poślubić Julietę. Lucas radzi Juliecie, żeby wyjechała gdzieś, gdzie będzie mogła odpocząć. Mateo oświadcza się Juliecie. Ona wyznaje mu, że ma raka mózgu i prosi, by po śmierci zaopiekował się ich dzieckiem. Dręczona wyrzutami sumienia, chce porozmawiać z Sarą, której wyrządziła wiele krzywd.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.